Dealer Euromobil rusza z nowym programem abonamentowym na wybrane modele marek Jeep i Alfa Romeo.

Projekt jest adresowany do małych i średnich przedsiębiorców, dla których wynajem auta w abonamencie jest prostszy i korzystniejszy niż jego zakup. Abonament Jeep i Abonament Alfa Romeo to nowoczesne rozwiązania w formie wynajmu samochodu na okres 3 lat, ze stałym czynszem miesięcznym i dwoma wygodnymi pakietami zawartych w nich usług. Pakiet Standard obejmuje rejestrację i ubezpieczenie OC, a w opcji Silver dodatkowo otrzymujemy zawarte w racie ochronę AC i pełną obsługę serwisową wraz z Assistance. W obu przypadkach Klient ponosi podstawowe koszty związane z eksploatacją samochodu, jak paliwo czy płyn do spryskiwaczy.

Giulia&Stelvio Quadrifoglio MY20_01

Wpłata własna: od 0%.

Długość kontraktu: od 36 miesięcy.

Roczny limit przebiegu: od 10 000 km.

Zwrot samochodu po okresie wynajmu.

Ubezpieczenie OC (pakiet Standard).

Ubezpieczenie OC/AC i pakiet serwisowy (pakiet Silver).

Po zakończeniu umowy Klient może wymienić auto na nowe, odkupić lub zwrócić je do Dealera.

W najnowszej ofercie Grupa FCA przygotowała trzy bestsellerowe modele Jeepa w bardzo atrakcyjnej ofercie. Jeep Renegade w wersji Limited z silnikiem benzynowym 150 KM i dwusprzęgłową skrzynią automatyczną dostępny jest już od 1100 zł w wersji Silver lub od zaledwie 942 zł w opcji standardowej.

FOTO 3Większy brat Renegade’a, stylowy SUV Compass w wersji Limited, napędzany 170-konną jednostką benzynową współpracującą z 9-biegową, automatyczną przekładnią, w pakiecie Silver kosztuje tylko 1385 zł miesięcznie, a w opcji standardowej o 211 zł mniej.

Dzięki abonamentowi znacznie bardziej osiągalny staje się też flagowy Wrangler, miesięczny czynsz za trzydrzwiową wersję SPORT wyposażoną w silnik GME 2.0T o mocy 272 KM, z napędem 4×4 Command-Track, reduktorem 2,72:1 i 8-biegową, automatyczną skrzynią biegów, wynosi 2000 zł w srebrnym pakiecie i tylko 1685 zł w standardowym.

W najnowszym Abonamencie Alfy Romeo dostępny jest najchętniej nabywany w Polsce model marki, piękny SUV Stelvio w bogato wyposażonej wersji Super, z 200-konną jednostką benzynową, napędem na cztery koła Q4 i 8-stopnową, automatyczną skrzynią biegów kosztuje miesięcznie 2100 zł w zapewniającym pełną ochronę OC/AC i serwisową w pakiecie Silver lub o 321 zł tańszej opcji Standard.

Giulia Quadrifoglio MY20 (1)Operatorem programu jest Leasys Polska Sp. z o.o.

Szczegółowa oferta i warunki finansowe są dostępne na stronach:

https://abonament.jeep.pl

https://abonament.alfaromeo.pl

Chcesz wiedzieć więcej??? Dzwoń

Euromobil, ul. Krasnobrodzka 5 (Trasa Toruńska przy rondzie Łabiszyńska) 03-214 Warszawa, telefon: (22) 510 00 90

Poprzedni wpis Następny wpis