Wybierz markę

Po udanej premierze Forda Transita Custom Nugget do gamy niebawem dołączy kolejny, większy członek rodziny pojazdów kempingowych. Podczas Caravan Salon 2019 w Duesseldorfie w Niemczech został zaprezentowany koncepcyjny Big Nugget.

Bazą jest oczywiście największy Ford Transit. Pojazd przy długości 6 metrów oferuje aż 13 m3 przestrzeni użytkowej, której wysokość to 2 metry. Wnętrze podzielono na sypialnię z dwumetrowym łóżkiem ustawionym w poprzek dla dwóch osób, aneks kuchenny wraz z jadalnią oraz toaletę. Pojazd został przygotowany we współpracy ze specjalistami z firmy Westfalia.

Z przodu fotele kierowcy i pasażera można obracać, aby zapewnić przestronną i wygodną przestrzeń do spędzania wolnego czasu. Kuchnię wyposażono w 70-litrową lodówkę i duży zlewozmywak. W toalecie, której standardowy Custom Nugget nie ma, znajduje się umywalka i prysznic.

Transit Custom Nugget już jest w sprzedaży, m.in. w Polsce. Przyszły rok może uzupełnić oferte o większy pojazd.
Transit Custom Nugget już jest w sprzedaży, m.in. w Polsce. Przyszły rok może uzupełnić oferte o większy pojazd.

Czy auto trafi na rynek? Najpewniej. Choć obecnie Ford wprowadza mniejszy model Nugget na wielu rynkach, w tym w Polsce, Austrii, Belgii, we Włoszech, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii, wcześniej sprzedając ten model tylko w Niemczech, to już w przyszłym roku możemy spodziewać się premiery Big Nuggeta.

Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!