Pierwsze zdjęcia nowego Hyundaia KONA N prezentują sportową sylwetkę i sportowe elementy aerodynamiczne
„Hot SUV” będzie łączył przyjemność z jazdy z charakterystycznym dla modeli N komfortem i wygodą SUV-ów Hyundai

Hyundai ujawnił wygląd nowego modelu KONA N. Na serii zwiastunów fani i entuzjaści sportowych modeli marki, mogą po raz pierwszy ujrzeć najnowszego członka sportowej submarki N.

KONA N będzie pierwszym modelem sygnowanym literą N z nadwoziem typu SUV

Nowy „hot SUV” Hyundai charakteryzuje się sportowym wyglądem, dodatkowo podkreślonym przez szeroką i obniżoną sylwetkę. Po raz pierwszy oddział N i Hyundai Design Center połączyły siły by stworzyć SUV-a. Celem współpracy było stworzenie produktu o mocnej prezencji, który dostarczy Klientom przyjemności z jazdy.

Nowa KONA N łączy w sobie elementy nowoczenego designu, znanego z wprowadzonego niedawno na rynek nowego modelu KONA, z odważną i dynamiczną linią charakterystyczną dla modeli N.

Przód to zadziorne spojrzenie…

Z przodu samochodu dominują duże, sportowe wloty powietrza, a nowy układ świateł nadaje najnowszemu, wyczynowemu modelowi Hyundaia odważnego wyglądu. Dolny wlot powietrza definiuje charakter czołowej części zderzaka. Jego kształt inspirowany jest aeronautycznym kadłubem, który rozciąga się na boki samochodu, podkreślając aerodynamiczną wydajność i prędkość. Całości dopełnia logo N ulokowane na grillu.

Tył to efektowny spojler i dyfuzor..

W tylnej części nadwozia uwagę zwraca duży spojler dachowy zwiększający siłę docisku. W jego środkowej części znajduje się trójkątne światło stopu, będące charakterystycznym elementem wszystkich modeli z rodziny N. Dwie duże końcówki sportowego układu wydechowego N w pełni oddają wysokie osiągi modelu. W dolnej części tylnego zderzaka ulokowano duży dyfuzor poprawiający przepływ powietrza. Sportowy wygląd podkreślają także błotniki w kolorze nadwozia.

“Wizytówka” to dodatki rodziny N

Nowego Hyundai KONA N wyposażono w przyciągające wzrok dodatki zarezerwowane dla modeli N, takie jak ekskluzywne felgi aluminiowe i czerwone akcenty zdobiące progi.
Hyundai KONA N niebawem będzie oferowany obok modeli i20 N oraz i30 N. Nowy SUV inspirowany sportami motorowymi, poszerzy także rodzinę popularnych SUV-ów Hyundai w Europie.

Więcej informacji ujawnimy wkrótce. Być może nawet podczas Tygodnia SUV-ów Hyundai’a

Poprzedni wpis Następny wpis