Każdy miłośnik marki Mitsubishi choć raz powinien to przeżyć. Czwarte spotkanie mitsumaniaków organizowane przez oficjalnego importera marki Mitsubishi na Polskę odbędzie się w dniach 31.05-02.06 na Mazurach. Zapisy są przyjmowane tylko do 20 maja.

IV Zlot Mitsubishi to wspaniała impreza dla miłośników samochodów tej marki i moim zdaniem każdy powinien wziąć w niej udział choć raz. Kolejna edycja odbędzie się na Mazurach z bazą w Mrągowie. To doskonały pomysł na weekendowy wypoczynek z rodziną lub znajomymi i cały dzień kapitalnej zabawy. Skąd to wiem? Bo byłem na Zlocie już dwa razy i w tym roku z wielką przyjemnością znów się pojawię.

Co się dzieje na Zlocie Mitsubishi?

Trzydniowa impreza w praktyce trwa jeden, ale za to pełny i wypełniony wieloma atrakcjami dzień. W piątek wszyscy spotykamy się w bazie zlotu z obowiązkową obecnością na wieczornej odprawie. W czasie odprawy zostają omówione zasady zawodów, które trwają od rana do zmierzchu w sobotę. Niedziela to czas pożegnań.

DSC_9942

Na czym polega rywalizacja?

Zlot Mitsubishi to zabawa, która przybiera postać rajdu. Każdy uczestnik z każdym modelem marki Mitsubishi może w tym wziąć udział, ponieważ trzy trasy są przygotowane wedle możliwości aut. Turystyczna jest przeznaczona dla pojazdów wyłącznie osobowych. Terenowo-turystyczna dla SUV-ów z napędem na cztery koła, a terenowa wyłącznie dla prawdziwych terenówek. To od was i waszego auta zależy, w której formie zawodów weźmiecie udział.

Rywalizacja to po części także relaks. Na uczestników czeka masa atrakcji turystycznych oraz zabaw, w tym dla dzieci. Konkursy, zagadki, zadania i zwiedzanie to nieodłączne elementy zawodów. Na koniec wyłania się zwycięzców, a Mitsubishi przygotowuje wspaniałe nagrody.

dscf2083

Honorowymi gośćmi IV Zlotu Mitsubishi będą znani aktorzy i ambasadorzy marki – Anna Cieślak i Bartłomiej Topa, a także dwukrotny zwycięzca Rajdu Dakar Hiroshi Masuoka. Możecie się z nimi spotkać i porozmawiać. Hiroshi Masuoka za kierownicą Mitsubishi Eclipse Cross zademonstruje gościom zlotu efektywność działania słynnego systemu kontroli napędu na cztery koła Super-All Wheel Control.

Wszystkie zlotowe załogi spotkają się na Rodzinnym Pikniku Mitsubishi, gdzie na uczestników – zarówno dzieci, jak i dorosłych – czekają emocjonujące atrakcje, posiłek i napoje. Warto zaznaczyć, że czas zlotu obejmuje m.in. Dzień Dziecka i dla najmłodszych przygotowano sporo atrakcji. Wieczorna impreza przy grillu, oprócz ogłoszenia wyników rywalizacji, przyniesie uczestnikom zasłużony relaks i ciekawe niespodzianki.

Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w IV Zlocie Mitsubishi, nie zwlekaj, zapisz się wypełniając  formularz: https://zlotmitsubishi.pl/formularz/

Kontakt w sprawie zapisów na IV Zlot Mitsubishi: +48 725 115 525

Poprzedni wpis Następny wpis