Wybierz markę

Niemiecka firma tuningowa Senner Tuning ujawniła swój kolejny przepis na Nissana Juke’a Nismo. Japoński „żuk” otrzymał nie tylko nowy design, ale także dodatkowe stado koni mechanicznych.

Zmiany wizualne widać już na pierwszy rzut oka. Najbardziej wyróżniają się ogromne 20-calowe biało-czarne felgi z pokaźnym rantem. Lepszy kontakt auta z nawierzchnią zapewniają opony Continental Sport Contact 5P. Pojawiły się też dodatkowe owiewki przy zderzakach i nakładki na progach w tym samym stylu. Wszystko to optycznie poszerza auto i sprawia, że ma ono jeszcze bardziej sportowy charakter. Zwieńczeniem wizualnego tuningu są przyciemnione klosze tylnych lamp.

Inżynierowie z Senner Tuning poprawili Nissana Juke’a także pod kątem technicznym. Seryjne zawieszenie obniżono o 35 mm, a dzięki zastosowaniu zimnego wlotu powietrza z filtrem stożkowym marki INJEN i układu wydechowego ze stali nierdzewnej udało się wyciągnąć z 1,6-litrowego silnika R4 aż 225 KM i 202 Nm.

We wnętrzu welurowe fotele obszyto czerwoną nicią, a kierownicę ubrano w Alcantarę, dzięki czemu jeszcze lepiej leży w dłoniach i mniej się ślizga. Koszt wszystkich dodatków firma Senner Tuning wyceniła na 9050 euro, a samochód wraz z całym zestawem wart jest 34 450 euro.

Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!