Wybierz markę

Kia Ceed Kombi Plug-in Hybrid

Program Kia Eco Drivers to innowacyjna oferta skierowana do właścicieli instalacji fotowoltaicznych. Umożliwia ona korzystanie z pojazdów elektrycznych i hybrydowych KIA przy znaczących rabatach. Dzięki temu, tanio ładujesz i tanio podróżujesz, przyczyniając się do ochrony środowiska.

 

Korzyści z programu KIA ECO DRIVERS

Program oferuje rabaty do 14 900 PLN na wybrane modele samochodów elektrycznych i hybrydowych KIA. Wskutek tego  ekologiczne podróżowanie jest jeszcze bardziej przystępne​​.

W programie dostępne są różne modele, w tym:

  • Kia e-Soul z zasięgiem do 452 km na jednym ładowaniu.
  • Kia XCeed Plug-in Hybrid z zasięgiem do 59 km w trybie elektrycznym i czasem ładowania 2 godziny 15 minut.
  • Kia Ceed Kombi Plug-in Hybrid z zasięgiem do 57 km w trybie elektrycznym​ (Eforia)​.

Kia Ceed Kombi Plug-in Hybrid

Warunki finansowe

Przechodząc do warunków finansowania – program oferuje różnorodne opcje, w tym:

  • Kredyt 50/50: Okres karencji 12 miesięcy, po którym następuje 36 miesięcy spłat ratalnych. W tym przypadku oprocentowanie nominalne wynosi 10,60%, a rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) 6,49%​ (Eforia)​.
  • Smart Kredyt: Okres finansowania od 24 do 48 miesięcy z wpłatą własną od 0 do 30% wartości pojazdu. Tu z kolei RRSO wynosi 10,47%​ (Eforia)​.
  • Kredyt Ratalny: Oprocentowanie stałe w skali roku od 3,39% do 8,69%, okres finansowania od 24 do 72 miesięcy. RRSO wynosi 10,20%​ (Eforia)​.

Ekologiczne podróżowanie

Przede wszystkim dzięki programowi Kia Eco Drivers, właściciele instalacji fotowoltaicznych mogą znacząco obniżyć koszty eksploatacji swoich pojazdów, korzystając z energii słonecznej do ich ładowania. Oznacza to, że jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą podróżować ekologicznie i ekonomicznie, jednocześnie dbając o środowisko.

Więcej informacji oraz szczegóły oferty można znaleźć na stronie Kia Eco Drivers.

 

 

 

 

 

 

Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!