Niezależnie gdzie planujesz spędzić tegoroczne wakacje, sprawdzonym towarzyszem podróży będzie modny SUV Opla – Crossland X. Dzięki wakacyjnej ofercie Opla jest on teraz jeszcze bardziej przystępny.

Odpowiedni samochód na wakacje z rodziną lub przyjaciółmi to taki, który zapewnia dużo miejsca, bezpieczeństwo oraz wysoki komfort podróży. Idealnie, żeby jeszcze był modny i świetnie się prezentował zarówno w nadmorskim kurorcie, przy górskich szlakach czy w sercu tętniących życiem, pełnych sztuki, kultury i kreatywności, nowoczesnych metropolii.

Opel Crossland XOpel Crossland X jest wyrazisty i kompaktowy z zewnątrz, wyjątkowo przestronny i funkcjonalny w środku. Łączy w sobie miejską elegancję z atrakcyjną stylistyką SUV‑a. Model ten jest także praktyczny i wyjątkowo wszechstronny, dzięki maksymalnej pojemności bagażnika wynoszącej nawet 520 litrów — bez składania tylnych siedzeń i z pięcioma pasażerami wewnątrz – oraz możliwości przesuwania tylnej kanapy drugiego rzędu siedzeń wzdłuż osi pojazdu w zakresie 150 milimetrów, jak również zmiany kąta swojego siedzenia.

Opel-Crossland-X-306445Dzięki gamie wydajnych silników zarówno benzynowych jak i diesla o mocach od 83 do 130 KM oraz manualnych i automatycznych przekładni, Crossland X to doskonały wybór zarówno do jazdy w trasie, jak i po mieście.

Opel-Crossland-X-306446_0Samochód już w wersji standardowe Essentia jest wyposażony w liczne nowoczesne systemy bezpieczeństwa, wspomagające kierowcę i zwiększające komfort prowadzenia samochodu, takie jak tempomat z ogranicznikiem prędkości i funkcją automatycznego ustawiania maksymalnej prędkości ogranicznika, system ułatwiający ruszanie na wzniesieniu, system ostrzegający o niezamierzonej zmianie pasa ruchu, czy system rozpoznawania znaków ograniczenia prędkości.

Opel Crossland XOpcjonalne funkcje wspomagające kierowcę w modelu Crossland X obejmują także system wykrywający objawy zmęczenia kierowcy, alarm przedkolizyjny z systemem automatycznego hamowania awaryjnego i funkcją wykrywania pieszych, panoramiczną kamerę cofania rejestrująca obraz w promieniu 180 stopni oraz asystenta automatycznego parkowania.

Opel-Crossland-X-305324_0Komfort jazdy można dodatkowo zwiększyć dzięki regulowanym fotelom – kierowcy i pasażera z przodu. Wersje wyposażenia powyżej Essentii można dodatkowo wzbogacić o skórzaną kierownicę, klimatyzację oraz elektryczne szyby z przodu i z tyłu. Dodatkowo zarówno kierowcy, jak i pasażerom Opla Crosslanda X podróż uprzyjemnią nowoczesne, kompatybilne z Apple CarPlay i Android Auto, systemy multimedialne – Multimedia oraz dostępny tylko opcjonalnie Multimedia Navi z nawigacją 3D.

Z zaletami Crosslanda X można zapoznać się odwiedzając autoryzowane salony sprzedaży marki lub w Wirtualnym Salonie Opla, w którym dostępna jest aktualna oferta, a klienci mogą wybrać interesujący ich model, korzystając z wyszukiwarki samochodów dostępnych od ręki.

Chcesz wiedzieć więcej na temat samochodu. Zadzwoń

Opel Westmotor, ul. Obornicka 125, 62-002 Suchy Las k./Poznania, telefon: (61) 610 41 05

Opel Westmotor, ul. Głogowska 444, 60-266 Poznań, telefon: (61) 610 41 10

Poprzedni wpis Następny wpis