Wybierz markę

MG przygotowało wyjątkową ofertę specjalną na dwa flagowe modele: MG4 i MG ZS. Każdy z tych samochodów można teraz nabyć z dodatkowymi korzyściami. Nie warto zwlekać – oferta obowiązuje tylko do końca czerwca. Może także zakończyć się wcześniej, bowiem liczba egzemplarzy samochodów z korzyściami jest ograniczona.

MG – oferta specjalna dotyczy wybranych modeli z roku produkcji 2023.

Korzyści dla MG4 – elektrycznego crossovera

MG4 to nowoczesny elektryczny crossover, w którym znalazło się miejsce na takie walory, jak innowacyjność, przestronność i imponujący zasięg. Co więcej, model ten jest dostępny z pakietem korzyści o wartości do 4000 zł. Przede wszystkim obejmują one lakier metalik lub ekwiwalent pieniężny w przypadku wyboru lakieru bazowego. Również komplet opon zimowych lub wielosezonowych objęto promocją. Cena promocyjna MG4 Standard to 121 200 zł, co czyni ten model jeszcze bardziej atrakcyjnym dla osób szukających ekologicznego i nowoczesnego samochodu. MG4 jest objęty 7-letnią gwarancją lub do 150 000 km, co daje pewność długotrwałego użytkowania bez obaw o awarie.

Korzyści dla MG ZS – kompaktowego SUV-a

MG ZS to dynamiczny i funkcjonalny SUV, który teraz można nabyć z pakietem korzyści o wartości do 2250 zł. W skład tego pakietu wchodzi lakier metalik (lub ekwiwalent pieniężny w przypadku lakieru białego), komplet opon zimowych lub wielosezonowych, albo pakiet ubezpieczenia OC/AC/NNW/Assistance na rok. Promocyjna cena modelu ZS Excite 1.5VTi-Tech MT (106 KM) wynosi 77 550 zł, co jest znakomitą ofertą dla klientów indywidualnych. MG ZS objęto również 7-letnią gwarancją lub do 150 000 km, co zapewnia użytkownikom spokój ducha i niezawodność.

Szczegóły oferty

Oferta dla MG4 obejmuje:

– Pakiet o wartości do 4000 zł: lakier metalik lub ekwiwalent pieniężny, komplet opon zimowych lub wielosezonowych.

– Promocyjna cena: 121 200 zł za wersję Standard.

– Gwarancja: 7 lat lub do 150 000 km.

Dla MG ZS przygotowano następujące korzyści:

– Pakiet o wartości do 2250 zł: lakier metalik lub ekwiwalent pieniężny, komplet opon zimowych lub wielosezonowych, pakiet ubezpieczenia OC/AC/NNW/Assistance na rok.

– Promocyjna cena: 77 550 zł za wersję ZS Excite 1.5 VTi-Tech MT (106 KM).

– Gwarancja: 7 lat lub do 150 000 km.

Obie oferty obowiązują od 18.04.2024 r. do 30.06.2024 r. lub do wyczerpania zapasów. Promocje dotyczą wybranych modeli z roku produkcji 2023 i nie łączą się z innymi ofertami. Liczba egzemplarzy objętych promocją jest ograniczona. W związku z tym warto się pospieszyć, aby skorzystać z tych wyjątkowych warunków.

Dzięki tym ofertom specjalnym, MG daje swoim klientom jeszcze więcej powodów, by wybrać innowacyjne i stylowe modele MG4 i MG ZS. Dla uzyskania szczegółów i personalizacji oferty, warto skontaktować się z autoryzowanymi dealerami MG

Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!