Zaprojektowany od podstaw, by zmienić postrzeganie tego, czym może i powinien być samochód elektryczny. Nowy Mustang Mach-E podważa stereotypy na temat pojazdów elektrycznych, dotyczące zasięgu i osiągów….

Mustang Mach-E z dumą nosi emblemat Mustanga i jest pierwszym pojazdem zelektryfikowanym, któremu nadano to imię, a zarazem charakter legendarnego modelu.

Zanim model trafi do Europy, warto podać kilka interesujących faktów….

Mustang Mach-E GT Performance Edition

Mustang Mach-E kontra grawitacja

Moment obrotowy w pełni elektrycznego Mustanga Mach-E 2021 jest potężny. Ale czy jest on wystarczająco potężny, by podważyć prawa grawitacji? Zobacz, jak elektryczny Mustang konkuruje ze spadającym żyrandolem, w próbie porównującej zdolności startu.

 

Mustang Mach-E kontra rakieta

Zasięg w pełni elektrycznego Mustanga Mach-E z 2021 roku jest imponujący. Ale co to oznacza – imponujący zasięg? Zasięg 610 km Mustanga Mach-E z opcjonalnym akumulatorem o zwiększonej pojemności i napędem na tylne koła (w cyklu WLTP*) pomaga zobrazować 3,5-metrowa rakieta,

 

Mustang Mach-E kontra zespół pit-stopu

Możliwość bezprzewodowej zdalnej aktualizacji pozwala w pełni elektrycznemu Mustangowi Mach-E 2021 uaktualniać systemy z niemal każdego miejsca. Ale czy mogą konkurować z mobilnym zespołem pit-stopu na skrzyni ładunkowej ciężarówki? Jest tylko jeden sposób, aby się o tym przekonać,

 

Mustang Mach-E kontra genetyka

W pełni elektryczny Mustang Mach-E 2021 roku jest w stanie uczyć się zachowań i dostosować się do preferencji poszczególnych kierowców. Ale czy jest na tyle inteligentny, aby odróżnić kierowców identycznych? Zobacz jak systemy Mustanga Mach-E, odpowiedzialne za personalizację i rozpoznawanie zachowań poradzą sobie z bliźniętami.

 

Poprzedni wpis Następny wpis