Który samochód warto kupić w 2019 roku? Międzynarodowe jury dziennikarzy z 31 krajów zagłosowało na model Combo Life.

Opel Combo łączy komfort i dynamikę jazdy auta osobowego z uniwersalnością samochodu rekreacyjnego i to wszystko w atrakcyjnej cenie. Nie dziwi więc fakt, że najnowszy model marki, pokonał w finale takie samochody jak Citroën C4 Cactus, Dacia Duster, Ford Focus, Kia Ceed czy Toyota Corolla. W swojej ocenie członkowie jury skupiają się również na kosztach eksploatacji, dostępności części zamiennych oraz standardach obsługi dealerów, a to kolejne atuty samochodów marki Opel, również w Polsce.

opel_combo_life_xl_turbo_d_9

Michael Lohscheller, dyrektor generalny firmy Opel: Jesteśmy podekscytowani decyzją 31 niezależnych członków jury AUTOBEST. Combo oferuje po prostu dużo samochodu za swoją cenę – to klucz do nagrody „Best Buy Car of Europe”. Nowy Opel Combo Life to wszechstronny talent, który potrafi niemal wszystko. Odgrywa on główną rolę w naszej trwającej ofensywie produktowej, w ramach której w ciągu najbliższych dwóch lat wprowadzimy osiem nowych modeli.

Opel Combo Life w Polsce kosztuje od 61 500 zł. Dostępne są trzy wersje wyposażenia, dwie wersje długości oraz cztery silniki do wyboru i dwa rodzaje skrzyń biegów. Auto może przewieźć od pięciu do siedmiu pasażerów, a bagażnik ma pojemność od 597 litrów w wersji standardowej do aż 850 litrów w wersji XL.

opel_combo_life_xl_turbo_d_31

Opel Combo, jako jeden z nielicznych samochodów tej klasy, oferuje nowoczesne rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa i wspomagania jazdy, takie jak tempomat adaptacyjny, system wykrywania zmęczenia kierowcy, układy ostrzegania przed kolizją i utrzymania na pasie ruchu, system rozpoznawania znaków ograniczenia prędkości, kamerę cofania z kątem widzenia 180-stopni czy wyświetlacz head-up.

Poprzedni wpis Następny wpis