Serdecznie zapraszamy do poznawania wyjątkowych atutów Hyundai’a w wyjątkowych miejscach, w wyjątkowym czasie i formie. Zapraszamy do nocnego testowania samochodów Hyundai w ramach gry miejskiej z atrakcyjnymi nagrodami.

Samochody Hyundai urzekają niebanalną stylistyką. Ich właściwości techniczne sprawiają, że już podczas jazd testowych doradcy Korea Motors bardzo często słyszą wyrażane z uznaniem i ekscytacją słowa „Ale jazda!”. A teraz to dopiero będzie jazda (!) z misją – Nocna jazda #GraMiejska z Korea Motors.

Ciągle pachnący nowością (jak nowy samochód) salon Korea Motors w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich zaprasza do odwiedzin w niestandardowych godzinach i do fascynującej zabawy.

W czterech dniach, w piątki i soboty – 17,18, 24 i 25 września, od godziny dziewiętnastej do północy można cieszyć się przyjemnością nocnej jazdy po Krakowie i zabawy w #GrzeMiejskiej z atrakcyjnymi nagrodami. Na uczestników wyjątkowo elektryzującego spotkania z Hyundai’em czekają trzy nagrody, którymi są hulajnogi elektryczne.

Na czym będzie polegała misja?

Z jednego z krakowskich hoteli został skradziony pendrive zawierający tajne dane najnowszej technologii zasilającej nowy model Hyundai’a – IONIQ 5. Absolutnie nie może on wpaść w ręce konkurencji, a jak udało się ustalić policji złodziej zaplanował sprzedaż danych w któryś z najbliższych wieczorów. Policja jest na tropie, ale czy zdąży go powstrzymać? Może szybciej zrobi to ktoś działający incognito? Odzyskanie pendrive’a, nim zostanie sprzedany będzie celem nocnej misji Hyundai’a. Jej powodzenie zależeć będzie od wykonania zadań, które czekają na uczestników gry. Zaczęło się intrygująco, prawda? Więcej zdradzić teraz nie możemy. Zapraszamy do udziału w misji. Uprzedzamy, że liczba miejsc jest bardzo mocno ograniczona.

Zasady zabawy są tak proste, jak przyjemne.

Oto one:

  1. W zabawie mogą brać udział tylko osoby, które się zarejestrowały, posiadają aktywne prawo jazdy oraz otrzymały potwierdzenie terminu od konsultanta Hyundai Korea Motors. Do pomocy w wykonaniu misji mogą zabrać jedną lub dwie osoby towarzyszące.
  2. Proszę zgłosić chęć odbycia jazdy testowej w którymś z terminów misji (17,18, 24 lub 25 września) wybranym przez siebie modelem spośród samochodów demonstracyjnych salonu Hyundai Korea Motors. Rejestracja odbywa się przez formularz zamieszczony tu https://hyundai.koreamotors.pl/p/promocje/nocna-jazda lub telefonicznie pod numerem 12 252 00 19.
  3. Szczegóły dotyczące misji i zadań uczestnicy otrzymają podczas odprawy w miejscu startu – w nowym salonie Hyundai Korea Motors przy Alei Powstańców Śląskich 22.
  4. Misję będzie należało wykonać podczas czterdziestominutowej jazdy testowej wybranym modelem Hyundai’a.
  5. Podczas misji agent-koordynator poza czasem wykonania zadania będzie punktował bezpieczną i ekologiczną jazdę.
  6. Czekając na rozstrzygnięcie rywalizacji proszę cieszyć się wspomnieniami z nocnej jazdy Hyundai’em.

Przyjemności, jakie niesie ze sobą Nocna jazda #GraMiejska z Korea Motors i poznanie walorów Hyundai’a, w wyjątkowych warunkach nie można przegapić.
Zapraszamy do niezwłocznego zgłoszenia swojej gotowości do udziału w misji. Proszę wykorzystać w tym celu formularz https://hyundai.koreamotors.pl/p/promocje/nocna-jazda  lub telefon – 12 252 00 19.

Poprzedni wpis Następny wpis