Nowy Hyundai Kona wyróżnia się eleganckim, wyrafinowanym designem i po raz pierwszy dostępny będzie w usportowionej wersji N Line. Co się zmieniło?

Hyundai Kona stał się ikoną segmentu, dzięki odważnej i nowoczesnej stylistyce oraz żądnemu przygód charakterowi. Zmiany stylistyczne z przodu i z tyłu, sprawiają, że nowa Kona ma jeszcze bardziej elegancki, wyrafinowany design, zachowując jednocześnie swój wyrazisty charakter.

Hyundai KONA
Hyundai KONA

Nowy pas przedni wyróżnia się sportowym wyglądem i przyciągającymi wzrok listwami ochronnymi. Ostra krawędź maski wieńczy szeroki grill w charakterystycznym kształcie, który nadaje muskularnego wyglądu. Udoskonalone światła do jazdy dziennej LED w dokładny, przenikliwy sposób spoglądają na drogę przed samochodem.

Zlokalizowany pod światłami zderzak łączy się płynnie z nadkolami tworząc wyjątkową i solidną bryłę kontrastującą z główną bryłą nadwozia.

Solidna osłona znajdującą się w dolnej części zderzaka wygląda jak gdyby obejmowała dolny wlot powietrza wizualnie współgra z przestrzenią otaczającą osłonę chłodnicy. W rogach zderzaka umieszczono pionowe wloty, które poprawiają przepływ powietrza.

Kona N Line hightsBoczna część nadwozia zachowała muskularny i wyrzeźbiony kształt poprzedniego modelu Kona, Sportowa sylwetka w kształcie klina została dodatkowo podkreślona wizualnym połączeniem bocznych przetłoczeń z ostrzejszym, czystszym i bardziej harmonijnym przodem.

Nowe tylne światła mają kształt rozciągnięty w poziomie. Odzwierciedlają one wyjątkową tożsamość świetlnego podpisu przednich świateł. Nowy tylny zderzak, komponujący się z panelami ochronnymi z przodu i po bokach, również został stworzony z kontrastowego materiału.

Najnowszy model otrzymał nowe wzory 17- i 18-calowych felg aluminiowych, a także 16-calowe koła znane z poprzednika. Nowa Kona Hybrid będzie dostępna z tymi samymi 16- lub 18-calowymi obręczami z lekkich stopów.
Nowa Kona jest o 40 mm dłuższa niż poprzednia wersja, co nadaje jej bardziej elegancki i dynamiczny wygląd, który bilansuje się z jej szeroką, mocną sylwetkę.

Hyundai KONA
Hyundai KONA

Nowa Kona jest dostępna w pięciu nowych kolorach nadwozia, w tym Surfy Blue, Dive in Jeju, Ignite Flame, Cyber Grey i Misty Jungle. Są one uzupełnieniem gamy pięciu obecnie istniejących kolorów. Każdy kolor można połączyć z dachem w kolorze Phantom Black oraz obudowami lusterek bocznych w tym samym kolorze. Dwukolorowe nadwozie nadaje sportowego i eleganckiego wyglądu oraz umożliwia Klientom więcej możliwości personalizacji i wyrażania siebie.

Nowa Kona i całkowicie nowa Kona N Line – kolory zewnętrzne:

 • Ignite Flame [Nowość]
 • Cyber Gray [Nowość]
 • Surfy Blue [Nowość]
 • Dive in Jeju [Nowość]
 • Misty Jungle [Nowość]
 • Phantom Black
 • Chalk White
 • Dark Knight
 • Pulse Red
 • Galactic Gray
Hyundai KONA
Hyundai KONA

Modernizacja wyglądu wnętrza
Wnętrze nowego modelu KONA zostało zaprojektowane tak, aby wyrazić bardziej wyrafinowany i nowoczesny wygląd. Charakteryzuje się surowym, ale wyrafinowanym wyglądem, który pasuje do śmiałego wyglądu nadwozia i jest atrakcyjny dla Klientów prowadzących aktywny tryb życia. Wygląd wraz z zastosowanymi, nowymi technologiami, we wnętrzu daje poczucie nowego poziomu jakości.

Hyundai KONA
Hyundai KONA

Nowa konsola jest odłączona od deski rozdzielczej, aby podkreślić jej poziomy układ. Deska rozdzielcza sprawia wrażenie szerokiej i daje poczucie lekkości, tworząc przestronną atmosferę. W odpowiedzi na wymagania Klientów został dodany elektryczny hamulec postojowy, jako nowa funkcja zwiększająca wygodę.
Nowe oświetlenie ambientowe podświetla centralny uchwyt na kubek, a także przestrzeń na nogi po stronie pasażera i kierowcy, podkreślając lifestylowy charakter pojazdu.

Nowe dekory wokół głośników i wlotów powietrza zostały wykończone aluminium, zapewniając wyższy poziom jakości i wyrafinowania.

W nowym wnętrzu zastosowano nowe kolory i materiały. Gama dostępnym tapicerek obejmuje czarny materiał, z wzorem w pepitkę, tkaninę z elementami w kolorze czarnym i szarym oraz perforowaną skórę w kolorze czarnym, beżowym lub khaki.

New Kona (5)Całkowicie nowa Kona N Line i nowa Kona pojawią się w europejskich salonach pod koniec roku, a na początku 2021 roku dołączy nowa Kona Hybrid.

Po więcej informacji i na jazdy próbne zapraszamy do salonów

Korea Motors, ul. Krasnobrodzka 5 (Trasa Toruńska przy rondzie Łabiszyńska)
03-214 Warszawa, telefon: (22) 510 00 50

Korea Motors, ul. Jasnogórska 60, 31-358 Kraków, telefon: (12) 662 00 50

Poprzedni wpis Następny wpis

  Szukasz auta dla siebie?
  Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!