Hyundai i20 Nowej Generacji zyskał bardziej dynamiczny wygląd i został wyposażony w nowe zaawansowane funkcje bezpieczeństwa i łączności oraz 48-woltowy hybrydowy układ napędowy
Eleganckie wnętrze
Hyundai i20 Nowej Generacji zyskał eleganckie wnętrze z wysoką deską rozdzielczą i wbudowanym oświetleniem ambientowym, dającym uczucie przestronności. Jednym z najbardziej wyróżniających się elementów jest panel, skrywający nawiewy powietrza, z poziomymi liniami, ciągnącymi się przez całą szerokość kokpitu.
Możemy zobaczyć także dwa duże wyświetlacze, 10,25-calowy cyfrowy zestaw zegarów i 10,25-calowy dotykowy ekran multimediów, które tworzą cyfrowy krajobraz wokół kierowcy. Pod centralnym ekranem znalazła się podkładka do bezprzewodowego ładowania smartfonów. Doskonałą jakość dźwięku zapewni system audio Bose Premium z ośmioma głośnikami, w tym subwooferem.

hyundai-all-new-i20-interior-01-e2e
Zdjęcia ukazują również przestronność i komfort Hyundaia i20 Nowej Generacji. Przestrzeń bagażowa została zwiększona o 25 litrów w porównaniu z poprzednią generacją i20, do łącznie 351 litrów. Zastosowano także sprytne rozwiązania do przechowywania półki, zasłaniającej przestrzeń bagażową, którą można schować za tylną kanapą, gdy jest nieużywana.

csm_hyundai-all-new-i20-interior-06-1610_526ea94b65

Nowe zdjęcia ukazują wykończenie wnętrza Lime Green z charakterystycznymi limonkowo-zielonymi akcentami. Dostępne są również wykończenia wnętrza Black Mono w kolorze czarnym oraz dwubarwne Black-Gray, łączące czarny kolor z szarością.

csm_hyundai-all-new-i20-interior-08-1610_7afae8e443
Nowoczesne technologie i oszczędny napęd hybrydowy 48V
Hyundai i20 Nowej Generacji zyskał nowy, dynamiczny design oraz lepsze proporcje. Jest to pierwszy model marki Hyundai w Europie zaprojektowany według filozofii projektowania Sensuous Sportiness.

csm_hyundai-all-new-i20-interior-05-1610_6ea79ce906

Samochód został także wyposażony w szereg nowych funkcji bezpieczeństwa aktywnego SmartSense, dzięki czemu i20 Nowej Generacji posiada najbogatszy pakiet bezpieczeństwa w swoim segmencie. Wśród nowych funkcji są m.in. Inteligentny tempomat oparty na nawigacji (NSCC), wykorzystywany do utrzymania odpowiedniej prędkości na autostradach, oraz Inteligentny asystent ostrzegania o ograniczeniach prędkości (ISLA), który automatycznie dostosowuje prędkość.

csm_hyundai-all-new-i20-interior-03-1610_367bb5189c

Po raz pierwszy i20 Nowej Generacji jest dostępny z 48-woltowym napędem hybrydowym, który zapewnia większą oszczędność paliwa. Technologia hybrydowa jest dostępna z silnikiem 1.0 T-GDi o mocy 100 lub 120 KM. Kolejną nowością jest inteligentna manualna skrzynia biegów (iMT). W połączeniu z 48-woltowym układem hybrydowym, iMT odłącza silnik od skrzyni biegów po zwolnieniu przez kierowcę pedału przyspieszenia, umożliwiając przejście samochodu w tryb wybiegu i oszczędzanie paliwa.

Poprzedni wpis Następny wpis