Wybierz markę

Grupa PGD rozrasta się w bardzo szybkim tempie. Dzisiaj poinformowano o 29. autoryzacji dealerskiej Grupy PGD. To drugi w Krakowie, a trzeci w sieci, salon Korea Motors, będący autoryzowanym przedstawicielstwem Hyundaia.

Salon Korea Motors, zlokalizowany przy ul. Wielickiej 250, ma 400 m kw. powierzchni ekspozycyjnej, co umożliwia prezentację pełnej gamy samochodów Hyundaia. Do dyspozycji klientów jest osiem modeli testowych. Na miejscu, jak we wszystkich salonach Grupy PGD, można skorzystać z bogatej oferty kredytowej, leasingowej i ubezpieczeniowej.

Salon pomimo bardzo krótkiego okresu działalności może pochwalić się dobrymi wynikami. Pierwszym sprzedanym samochodem był Hyundai ix20. Co ciekawe, salon Korea Motors przy ul. Wielickiej zdobył już pierwszego klienta flotowego. Firma Wawel (znany producent słodyczy) zakupiła bowiem w nowym salonie 15 samochodów Hyundai i20. Koordynator salonu Artur Fronc skomentował to następująco: „Taki partner na początku działalności może być znakiem, że czekają nas słodkie czasy„.

Poniżej znajdziecie również komentarz prezesa Grupy PGD (Grzegorza Hankusa) dotyczący otwarcia nowego salonu w Krakowie:

Dynamiczne rozszerzanie przez Hyundai’a gamy modelowej i równie szybko rosnące zaufanie klientów do marki, nie pozostawiają wątpliwości, że Hyundai jest ważnym parterem w strategii naszego rozwoju

Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!