Wybierz markę

Nowy Suzuki RoadShow

W kilku polskich miastach odbywały się w czerwcu wydarzenia, w których centrum znajdował się nowy model Suzuki Swift. Nowy Swift RoadShow przyciągnęło entuzjastów motoryzacji i fanów marki. Stało się także doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszą generacją kultowego miejskiego hatchbacka. W towarzystwie ambasadorów marki Suzuki, Rafała Jemielity i Jarosława Maznasa, wieczorne spotkania w sieci dilerów Suzuki Motor Poland nabrały wyjątkowego charakteru.

 

Interesujące spotkania z ambasadorami marki

Rafał Jemielita i Jarosław Maznas, ambasadorzy marki Suzuki, to postacie doskonale znane w świecie motoryzacji. Ich obecność na wydarzeniach Nowy Swift RoadShow nie tylko gwarantowała profesjonalną prezentację, ale także umożliwiała spotkanie z prawdziwymi pasjonatami motoryzacji. Podczas tych spotkań, uczestnicy mogli dowiedzieć się wszystkiego o najnowszych technologiach zastosowanych w nowym Swiftie, jego designie oraz osiągach. Prezentacje były pełne ciekawostek i anegdot, które sprawiały, że każda odsłona Nowy Swift RoadShow była niepowtarzalna.

Wszyscy byli zgodni – spotkania z ambasadorami były doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, zdobycia autografów i zrobienia pamiątkowych zdjęć. Rafał Jemielita i Jarosław Maznas chętnie dzielili się swoją wiedzą i pasją do motoryzacji. Dzięki temu każde wydarzenie było pełne pozytywnych emocji.

Specjalne oferty i konkursy

Nowy Swift RoadShow dawało także wyjątkową szansę na skorzystanie ze specjalnych ofert przygotowanych przez Suzuki Motor Poland i SUZUKI JAPAN MOTORS. Dla uczestników wydarzenia dostępne były atrakcyjne rabaty oraz pakiety dodatkowych korzyści, które czyniły zakup nowego Swifta jeszcze bardziej opłacalnym. Dodatkowo, na każdego czekały emocjonujące konkursy z nagrodami, w których można było wygrać między innymi akcesoria samochodowe oraz gadżety związane z marką Suzuki.

Nowy Swift RoadShow – harmonogram wydarzeń

Nowy Swift RoadShow w SUZUKI JAPAN MOTORS rozpoczął swoją trasę 25 maja 2024 roku w Warszawie, gdzie spotkał się z ogromnym zainteresowaniem mieszkańców stolicy. Kolejne przystanki to:

Kraków Krzemionki – 11 czerwca 2024

Sosnowiec – 18 czerwca 2024

Jasnogórska – 19 czerwca 2024

Bielsko – 20 czerwca 2024

Chorzów – 22 czerwca 2024

Każde z tych miejsc przyciągnęło licznych miłośników motoryzacji. Mieli oni okazję nie tylko zobaczyć nowego Swifta, ale również osobiście porozmawiać z ambasadorami marki.

Podsumowanie i podziękowania

Nowy Swift RoadShow za nami, ale wspomnienia z tych wyjątkowych wydarzeń zostaną na długo. Trasa po polskich miastach pozwoliła nie tylko zaprezentować najnowszy model Suzuki Swift tysiącom entuzjastów motoryzacji, ale również poznać historię marki SUZUKI. Spotkania w Warszawie, Krakowie, Sosnowcu, Bielsku-Białej i Chorzowie były okazją do poznania wspaniałych ludzi i dzielenia się pasją do samochodów.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w wydarzeniu. Wasza obecność i entuzjazm sprawiły, że każde spotkanie było wyjątkowe. Dziękujemy także naszym ambasadorom,  za ich profesjonalizm, wiedzę i niesamowitą energię, którą dzielili się z nami na każdym kroku.

Niech ten czas spędzony z nowym Suzuki Swift będzie dla Was inspiracją i zachętą do dalszego odkrywania świata motoryzacji. Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!

 

Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!