Wybierz markę

Po czterech latach od rozpoczęcia produkcji Jeep Renegade przechodzi subtelny facelifting, który odświeżył wygląd samochodu. Jednak w przypadku tej modernizacji bardziej chodzi o technikę niż prezencję.

Zmianami stylistycznymi objęto przedni pas w zakresie zderzaka, w którym przesunięto bardziej do środka okrągłe światła przeciwmgielne, a jego powierzchnia lakierowana wyraźnie się powiększyła. W reflektorach głównych zmieniono wypełnienie – są to lampy w pełni diodowe. Obecnie stosuje się reflektory bi-ksenonowe.

Z tyłu bardzo delikatnie zmieniono górną krawędź zderzaka. Większymi modyfikacjami objęto lampy, które straciły plastikowe obwódki, a na tylnej klapie pojawiła się wygodna klamka do otwierania bagażnika.

jeep_renegade_limited_232

Największą zmianą w modelu będą jednak silniki nowej generacji o mniejszej pojemności. Pierwszy to 1.0 o mocy 120 KM. Jest to trzycylindrowa jednostka benzynowa, która zastąpi obecnie stosowaną 1.6 E-TorQ. Jej uzupełnienie ma stanowić drugi benzyniak o pojemności 1,3 litra i mocy 150 KM i 180 KM. Nowe jednostki będą bardziej wydajne i zapewnią klientom lepsze osiągi niż obecnie stosowane 1.6 i 1.4 Tmair.

Więcej informacji dotyczących Jeepa Renegade’a 2019 zostanie przekazanych podczas międzynarodowej prezentacji dla prasy w drugiej połowie czerwca.

Zapraszam do obejrzenia naszego wideotestu Jeepa Renegade 1.4 Tmair:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=TkmqDTh410g[/youtube]

Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!