Opel Combo Life nieprzypadkowo zdobył nagrodę Auto Best jako pojazd, który po prostu warto kupić. Ma ogromne wnętrze zaprojektowane z pomysłem, jeszcze większy bagażnik, a kosztuje niewiele. Teraz w salonie Westmotor Grupy PGD jeszcze mniej, bo rabaty sięgają zawrotnych 18 400 zł!

Jeśli cenisz sobie wszechstronność i potrzebujesz maksimum samochodu za minimum pieniędzy, to Opel Combo Life jest strzałem w dziesiątkę. W prestiżowym pro konsumenckim konkursie Auto Best został zwycięzcą. Bod uwagę brano stosunek ceny do tego, co samochód daje, a także warunki sprzedaży, gwarancji i serwisu. Combo Life nie miało sobie równych.

2018 Opel Combo Life

Opel Combo Life to klasyczny kombivan, ale zaprojektowany według najnowszych standardów. Już nie wystarczy, że wnętrze jest przestronne, pomieści piątkę pasażerów i ma duży bagażnik. Teraz na liście wyposażenia muszą być systemy wsparcia kierowcy (maksymalnie aż 19), a komunikacja ze smartfonami jest bardziej istotna niż dobre audio.

Jednak obszarem kluczowym jest zagospodarowanie przestrzeni. Do wyboru macie wersję z kanapą z tyłu lub trzema oddzielnymi siedzeniami, każde z mocowaniem isofix. Jest też siedmiomiejscowa, przedłużona o 35 cm odmiana XL. Bagażnik ma pojemność od 597 l do gigantycznych 850 l w XL, a po złożeniu wszystkich siedzeń aż do 2126 l. We wnętrzu można znaleźć do 28 schowków, a wyposażenie auta w panoramiczny dach i konsolę pod nim tworzy praktyczną, ale też dobrze oświetloną przestrzeń, w której cała rodzina spędzi miło czas w podróży.

Opel Combo Life XL
Opel Combo Life XL

By jednak podróż była dynamiczna i ekonomiczna, Opel przygotował aż cztery silniki do wyboru – jeden benzynowy i trzy wysokoprężne. W zależności od indywidualnych potrzeb wybierzecie moc, ale niskie spalanie oferuje każda z tych jednostek. Trzy z nich o mocy ponad 100 KM, w tym wersje z automatyczną skrzynią biegów.

Bogaty standard Elite z silnikiem Diesla o mocy 131 KM i automatyczną skrzynią biegów jest objęty imponującym rabatem 18 400 zł. Pełna oferta oraz informacja o rabatach w salonie Westmotor Grupy PGD.

Poprzedni wpis Następny wpis