Wybierz markę

Cupra Formentor z silnikiem 2.0

Cupra Formentor to model, który zdobył uznanie wielu miłośników motoryzacji dzięki swojej dynamicznej stylistyce, sportowym osiągom i nowoczesnym technologiom. Wersje wyposażone w silnik 2.0 TSI cieszą się szczególną popularnością, oferując znakomitą równowagę między mocą a ekonomią jazdy. Jednakże marka ogłosiła, że produkcja Formentora z tym silnikiem zostanie zawieszona na dwa lata, co sprawia, że ostatnie dostępne egzemplarze są jeszcze bardziej pożądane.

Cupra Formentor z silnikiem 2.0

Silnik 2.0 – co go wyróżnia?

Silnik 2.0 TSI jest jednym z najbardziej wszechstronnych jednostek napędowych dostępnych w ofercie Cupry. Oferuje on moc 190 KM, co przekłada się na dynamiczne osiągi i płynność jazdy. Automatyczna skrzynia biegów, z którą jest standardowo łączony, zapewnia komfort i wygodę użytkowania, a także optymalizuje zużycie paliwa.

Formentor z silnikiem 2.0 TSI oferuje znakomite przyspieszenie oraz doskonałą stabilność na drodze. Systemy wspomagające kierowcę, takie jak adaptacyjny tempomat, asystent pasa ruchu i zaawansowany system multimedialny, podnoszą komfort i bezpieczeństwo jazdy. Dodatkowo, zawieszenie sportowe oraz opcjonalne tryby jazdy pozwalają na dostosowanie charakterystyki samochodu do indywidualnych preferencji kierowcy.

Ograniczona dostępność modeli z silnikiem 2.0 TSI sprawia, że zainteresowanie nimi znacząco wzrasta. Osoby, które zdecydują się na zakup jednego z ostatnich egzemplarzy, mogą liczyć na korzystne oferty finansowania oraz dodatkowe korzyści, takie jak przedłużone gwarancje i pakiety serwisowe.

Dlaczego Cupra planuje przerwę w produkcji?

Przerwa w produkcji wersji z silnikiem 2.0 TSI jest wynikiem strategii marki, która zamierza skoncentrować się na rozwoju bardziej ekologicznych technologii napędowych. Oczekuje się, że w ciągu dwóch lat oferta zostanie rozszerzona o nowe, hybrydowe i elektryczne warianty. Co więcej, będą one spełniać coraz bardziej rygorystyczne normy emisji spalin.

Ostatnie sztuki Cupra Formentor z silnikiem 2.0 w salonie Cupra Kraków Północ

Salon Cupra Kraków Północ oferuje szeroki wybór modeli Formentor z silnikiem 2.0 TSI, dostępnych od ręki. Ceny zaczynają się od 180 759 zł. Do tego, każda wersja posiada bogate wyposażenie, co czyni je atrakcyjną propozycją dla wymagających kierowców. Potencjalni nabywcy mogą skorzystać z jazd próbnych, aby osobiście przekonać się o zaletach tego modelu.

To doskonała okazja, aby stać się posiadaczem wyjątkowego modelu, który oferuje niezapomniane wrażenia z jazdy i wysoką wartość użytkową.

Pełną ofertę modeli znaleźć można na stronie Cupra Kraków Północ.

Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!