Wybierz markę

11 czerwca salon SUZUKI JAPAN MOTORS w Krakowie Krzemionkach stał się centrum motoryzacyjnych emocji za sprawą Road Show Suzuki. To wyjątkowe wydarzenie przyciągnęło entuzjastów motoryzacji i fanów marki Suzuki, którzy mieli okazję na żywo zobaczyć najnowsze modele samochodów, w tym gwiazdę imprezy – nowego Suzuki Swifta.

 

Ten wyjątkowy Suzuki Swift

Centralnym punktem krakowskiego Road Show była prezentacja nowego modelu Suzuki Swift. Ten kultowy miejski hatchback w nowej odsłonie zachwycił zarówno swoim nowoczesnym designem, jak i zaawansowanymi technologiami. Obecni na wydarzeniu mieli możliwość przetestowania samochodu, co spotkało się z ogromnym zainteresowaniem. W szczególności zwracano uwagę na jego zwrotność oraz innowacyjne systemy bezpieczeństwa​.

Nowy Suzuki Swift przyciąga wzrok dynamicznym i eleganckim wyglądem. Zmienione przednie reflektory LED, odświeżona atrapa chłodnicy i nowoczesne linie nadwozia nadają mu bardziej agresywny i sportowy charakter. Dodatkowo nowe felgi oraz dostępne kolory nadwozia dodają stylu i podkreślają jego miejski charakter. Oczywiście samochód zachowuje kompaktowe wymiary, idealne do poruszania się po zatłoczonych ulicach, jednocześnie jednak oferując więcej przestrzeni wewnątrz​ pojazdu.

Suzuki

Wnętrze nowego Suzuki Swift zostało zaprojektowane z myślą o komforcie kierowcy i pasażerów. Nowe, ergonomiczne fotele zapewniają wygodę nawet podczas dłuższych podróży. Wzbogacona deska rozdzielcza z nowoczesnym systemem multimedialnym, wyposażonym w duży ekran dotykowy, zapewnia łatwy dostęp do funkcji nawigacji, multimediów i łączności z urządzeniami mobilnymi. System audio od renomowanego producenta dostarcza wysokiej jakości dźwięk, co dodatkowo uprzyjemnia każdą podróż​.

Warto także zauważyć, że Suzuki Swift 2024 jest naszpikowany nowoczesnymi technologiami, które mają na celu zwiększenie komfortu jazdy oraz – wspomnianego już – bezpieczeństwa. Systemy wspomagania kierowcy, takie jak adaptacyjny tempomat, asystent pasa ruchu, system awaryjnego hamowania oraz monitorowanie martwego pola, sprawiają, że jazda jest bezpieczniejsza i bardziej komfortowa. Dodatkowo, nowy Swift oferuje nowoczesny system infotainment z obsługą Apple CarPlay i Android Auto, co umożliwia łatwą integrację smartfonów z samochodem​.

Natomiast pod maską nowego Suzuki Swift znajdziemy silnik hybrydowy oraz skrzynię manualną lub automatyczną. Nowe silniki zostały zaprojektowane tak, aby zapewniały niskie zużycie paliwa oraz dynamiczną jazdę. Hybrydowa wersja modelu oferuje jeszcze lepszą efektywność paliwową, co jest istotne w kontekście rosnących cen paliw oraz troski o środowisko​.

Road Show Suzuki pełne atrakcji

Road Show Suzuki to nie tylko prezentacja nowych modeli, ale również liczne atrakcje dla całej rodziny. Na odwiedzających czekały konkursy z nagrodami oraz spotkania z ambasadorami marki. Szczególną atrakcją była możliwość jazdy testowej najnowszymi modelami Suzuki, co spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem​.

Dla wielu gości była to niepowtarzalna okazja do bezpośredniego kontaktu z najnowszymi technologiami Suzuki. Dużym zainteresowanie cieszyły się spotkania z ekspertami, którzy chętnie odpowiadali na pytania i dzielili się swoją wiedzą​​.

Suzuki zapowiada kolejne przystanki w innych miastach Polski, gdzie Road Show będzie kontynuować swoją trasę. Każde z tych wydarzeń to unikalna okazja, by na własne oczy przekonać się o jakości i innowacyjności produktów tej marki. Zapraszamy do śledzenia kolejnych terminów i miejsc na stronie suzuki.japanmotors.pl.

 

Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!