Wybierz markę

 

Cupra, hiszpańska marka motoryzacyjna, powstała jako sportowy oddział SEAT-a, a następnie przekształciła się w samodzielną markę w 2018 roku. Jej nazwa pochodzi od słów „Cup Racing”, co odzwierciedla jej sportowy rodowód i zaangażowanie w wyścigi.

Salon CUPRA Kraków Północ działa przy ul. Jasnogórskiej 60 od czerwca 2022 roku Jest on częścią Grupy PGD.

Cupra – sportowy duch w eleganckim smokingu

Cupra specjalizuje się w produkcji samochodów o wysokich osiągach, które łączą dynamiczną jazdę z nowoczesnym designem i zaawansowaną technologią. Marka stawia na innowacyjność i emocje, oferując modele, które wyróżniają się zarówno na torze wyścigowym, jak i na zwykłych drogach. Cupra kładzie duży nacisk na elektryfikację, wprowadzając na rynek modele hybrydowe i elektryczne, co wpisuje się w globalne trendy ekologiczne i zrównoważony rozwój. Jej flagowe modele, takie jak Cupra Ateca, Cupra Leon i Cupra Formentor, zdobywają uznanie za osiągi, jakość wykonania i nowoczesne technologie.

Jak dojechać do salonu w Krakowie?

Krakowski salon CUPRY, będący częścią PGD, zlokalizowany jest przy ul. Jasnogórskiej 60. Otwarty jest od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-19.00 oraz w sobotę do godz. 15.00. Przy salonie zlokalizowano autoryzowany serwis marek Seat i Cupra, który jest czynny od 7.00 do 19.00.

Z Centrum do salonu dojechać można autobusami 200, 310 i 730. Samochodem, należy kierować się w stronę Galerii Bronowice.

Salon CUPRA Kraków Północ niczym galeria sztuki

Projekt Cupra Design w Cupra Kraków Północ to więcej niż ekspozycja samochodów o dynamicznym stylu i sportowym charakterze. To synonim wyrazistości, minimalizmu oraz precyzyjnego wykończenia, które przynoszą nowe wrażenia w świecie motoryzacji. Nasz salon nie jest tylko miejscem wyboru wymarzonego modelu CUPRA, lecz stanowi butikową przestrzeń, gdzie eleganckie wnętrze odzwierciedla unikalność marki.

Projekt CUPRA Design w CUPRA Kraków Północ to nasz własny, autorski koncept w kształtowaniu ścieżki jako dealer marki. Przekraczając próg naszego salonu, wkraczamy w świat sztuki i designu. Lokalizacja w Krakowie, mieście będącym synonimem sztuki i kultury, zainspirowała nas do podkreślenia tych aspektów. Oprócz prezentacji samochodów, nasze przestrzenie wzbogacamy wystawą sztuki współczesnej autorstwa Bartosza Muchy.

Dzięki tej współpracy wartości reprezentowane przez projekt Cupra Design stają się integralną częścią życia i świata marki CUPRA. Dzieła sztuki nie tylko nadają wyjątkowego charakteru naszej przestrzeni, ale również budują społeczność CUPRA, łącząc nasze wartości i pasje.

W ramach współpracy z Bartoszem Muchą stworzony został totem inspirowany unikalnym designem CUPRA oraz artystycznym duchem Krakowa. Będzie on na stałe obecny w naszej krakowskiej lokalizacji, a jego mini wersje trafią do naszych klientów, przyczyniając się do budowania społeczności CUPRA w ramach projektu TRIBE.

Specjalne strefy w salonie

Salon CUPRA Kraków Północ jest nie tylko przykładem doskonałego wizualnie projektu, ale także funkcjonalności. Przestrzeń podzielono na showroom, strefę serwisową oraz strefę klienta. Co ciekawe, po salonie można odbyć wirtualny spacer, za pośrednictwem strony: https://krakow-polnoc.cupra.pl/spacer-po-cupra-krakow-polnoc

Warto odwiedzić salon i na własne oczy przekonać się, że jest inny niż wszystkie. Spójrzcie na zdjęcia!

Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!