Pośród 342 salonów dilerskich 21 marek samochodowych w Polsce, redakcja Auto Świat przeprowadziła po raz piętnasty ogólnopolski test obsługi klienta. Z grona dilerów Nissana i Suzuki, najwięcej punktów przyznano salonom Japan Motors Grupy PGD.

Salony Nissan Japan Motors i Suzuki Japan Motors w Bielsku-Białej są zlokalizowane przy ul. Wyzwolenia 95. Otrzymały najwyższy możliwy wynik 100% i tym samym przyznano im pierwsze miejsce. To jednocześnie najlepsi dilerzy marek Nissan i Suzuki w Polsce. Pod uwagę brano takie kategorie jak organizacja salonu, przyjęcie klienta, rozmowę doradczą, prezentację auta oraz przygotowanie oferty. W każdej z tych kategorii oba salonu otrzymały najwyższe możliwe noty.

Salon Japan Motors w Bielsku-Białej rozpoczął swoją działalność w 2003 roku. Jeśli chodzi o nagrody, to nie jest pierwsza jaką otrzymał. Już w 2003 roku został wyróżniony Global NSWW Award, najbardziej prestiżową nagrodą sieci dilerskiej Nissana, którą wręczył sam Carlos Ghosn, prezes aliansu Renault-Nissan. Z kolei salon Suzuki mógł już w pierwszym roku działalności cieszyć się czterokrotnym zwiększeniem udziału marki w rynku lokalnym.

Poprzedni wpis Następny wpis