Marka Ford Polska otrzymała nagrodę za Mustanga Mach-E, który został zwycięzcą w kategorii „Samochód Elektryczny Roku”. Samochód pozostaje zdecydowanym liderem segmentu samochodów elektrycznych w Polsce. Aktualne zwycięstwo w konkursie eMobility Media Awards jest zatem kolejnym potwierdzeniem tego faktu.

Konkurs eMobility Media Awards, odbywa się podczas Kongresu Nowej Mobilności. To wiodące forum liderów, ekspertów i praktyków rynku zrównoważonego transportu w Polsce, którego kolejna edycja właśnie kończy się w Łodzi.

Elektryczny Samochód Roku

Ford po raz kolejny laureatem wyjątkowego konkursu

eMobility Media Awards to wyjątkowe wydarzenie organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych oraz PRESS-SERVICE Monitoring Mediów. W jego trakcie, nagrody przyznawano w szesnastu kategoriach. W odróżnieniu od innych plebiscytów, wyróżnienia otrzymują jednak nie tylko producenci samochodów. Doceniani są także dziennikarze, a  dodatkowo nagrody przyznawane są w kilku interesujących kategoriach, takich jak „Wydarzenie Medialne Roku”, „Najlepsza Współpraca z Mediami” czy „Wideo Roku”.

Samochód elektryczny roku – tytuł od fachowców

Jedną z najważniejszych kategorii pozostaje cały czas „Samochód Elektryczny Roku”, w której nagrodę otrzymał Ford Mustang Mach-E. Model doceniono za świetne spozycjonowanie w mediach, co jest oczywiście związane z doskonałymi parametrami, które przez ponad rok obecności na rynku docenili także klienci. W efekcie, Ford Mustang Mach-E jest zdecydowanie najlepiej sprzedającym się modelem elektrycznym w Polsce w 2022 roku. Warto też zauważyć, że zainteresowanie klientów cały czas rośnie.

Na kończącym się właśnie Kongresie Nowej Mobilności w Łodzi Ford zaprezentował Mustanga Mach-E oraz E-Transita – całkowicie elektryczny samochód dostawczy. Oba modele spotkały się z ciepłym przyjęciem i były obiektem szeregu pozytywnych komentarzy ze strony ekspertów elektromobilności w Polsce.

Elektryczny Samochód Roku

Mustang Mach-E prawdziwym kolekcjonerem nagród

Ford Mustang Mach-E od swojego globalnego debiutu zebrał już wiele nagród. Do najważniejszych z nich należą:

Electric Vehicle Of The Year, AAA’s Best Overall Car, Green Vehicle Of The Year, Car and Driver’s Editor’s Choice oraz Women’s World Car of the Year (w kategorii dużych aut).

 

Zapraszamy na jazde testową, aby poznać MUSTANGA MACH-E

Premiera w Polsce także spotkała się z ogromnym zainteresowaniem i prestiżowymi nagrodami. Najważniejszymi z nich są:

tytuł Samochodu Roku w plebiscycie Car Of The Year Polska 2022, zwycięstwo w głównej kategorii plebiscytu The Best Of Moto 2021, tytuł Premiery Roku w plebiscycie „Auto Moto” i „Motoru” oraz nagroda za Premierę motoryzacyjną roku i dla Crossovera/SUV-A klasy średniej w plebiscycie Auto Lider 2022.

Co istotne, nagrody przyznawali zarówno dziennikarze, jak i czytelnicy.

Oto nasze wrażenia z Testu w zimie

Odbierając nagrodę, Attila Szabó – prezes i dyrektor zarządzający Ford Polska – powiedział m.in.
– Jestem niezmiernie dumny z kolejnej nagrody, którą otrzymał Ford Mustang Mach-E. Od dnia premiery Forda Mustanga Mach-E wiedzieliśmy, że to niezwykle innowacyjny, przestronny, a także dopracowany w każdym szczególe i świetnie wyglądający model ze znakomitymi parametrami, który jest gotowy do podbicia rynku. W niektórych przypadkach trzeba było jednak przekonać sceptyków do potencjału naszej strategii elektryfikacji najpopularniejszych ikon motoryzacyjnych. Ale dziś Mustang Mach-E jako lider segmentu samochodów elektrycznych w Polsce jest punktem odniesienia dla innych marek. Jeżdżąc na co dzień Mustangiem Mach-E doskonale rozumiem entuzjazm i sympatię, jaką ten model cieszy się wśród użytkowników”.

Elektryczny Samochód Roku
Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!