samochód używany w: Miasteczko samochodowe Chorzów - Autopunkt Pewne Używane

Mieszkańcy Aglomeracji Śląskiej będą teraz mogli łatwiej, szybciej i wygodniej wymienić swój samochód używany. Wymienić na nowy albo na mniej używany. To efekt otwarcia przez Autopunkt Pewne Używane miasteczka samochodowego w Chorzowie, które może pomieścić aż 150 pojazdów. Z przyjemnością dodajemy, że na osoby, które odwiedzą miasteczko do 24 września, czekają oferty specjalne oraz prezenty.

Dwukrotna radość posiadacza samochodu

Czy powinniśmy pisać na blogu poświęconym nowym samochodom o autach używanych? Przecież to po części konkurencja, zwłaszcza, że wszystkie salony Grupy PGD prowadzą też odkup samochodów używanych. Ale, po pierwsze – nie wszystkich. Po drugie – jeśli ktoś chce przesiąść się do nowego samochodu, to przecież dobrze, gdy ktoś inny chce mu w tym pomóc. Tu przypomina nam się jedna z najcenniejszych życiowych prawd, jakie wygłosił Henio Lermaszewski w serialu „Dom”. Ta brzmi: „Jak ktoś komuś coś, to choćby niewiele, ale zawsze, a jak nikt nikomu nic, to s*ał goły na rogu stodoły.”

Nie ma tu znaczenia, czy ktoś chce wymienić samochód na fabrycznie nowy, czy na nowy dla niego. Także te drugie (nienowe fabrycznie) mają w swojej ofercie działy samochodów używanych w salonach Grupy PGD. Ale tylko marek, jakie reprezentują, co jest podstawową różnicą między nimi, a salonami sieci Autopunkt Pewne Używane. W Autopunkcie można wymienić (na nowszy) samochód starszy niż sześć lat albo z przebiegiem powyżej 100 tys. kilometrów. Można go też po prostu sprzedać i wykorzystać uzyskaną kwotę na zakup auta absolutnie nowego. A przecież wiele osób zetknęło się z problemem odsprzedaży swojego samochodu i przypomniało sobie powiedzenie o dwukrotnej radości. Pierwszy raz cieszymy się, kiedy kupujemy samochód, drugi natomiast gdy go sprzedajemy, a może nawet cieszymy się wtedy bardziej.

Bardzo istotną cechą łączącą oferty Autopunktu i Grupy PGD, jest to, że możemy kupić samochód używany z gwarancją.

Ważne są również różnice, szczególnie te geograficzne. Otóż bowiem o ile Autopunkt Pewne Używane ma oddziały we wszystkich miastach, gdzie ma je Grupa PGD, to Grupa PGD nie ma oddziałów we wszystkich tych miastach, w których ma oddziały Autopunkt. Nie poprzestajemy na przykładach, jakimi są Gdańsk, Lublin i Rzeszów, ale zamieszczamy link do mapy oddziałów Autopunktu – www.autopunkt.pl/p/kontakt.

auta używane, miasteczko samochodowe Chorzów - Autopunkt Pewne Używane

Samochód używany wyjątkowego wyboru

Jak napisaliśmy w tytule, mieszkańcy Śląska i Zagłębia będą teraz mogli łatwiej (czytaj: szybciej i korzystniej) wymienić swój samochód używany. Na inny, który na przykład z powodu powiększenia rodziny (gratulujemy), jest odpowiedniejszy. Równocześnie może być on używany mniej lub krócej albo całkiem nowy. Ułatwienie wynika z rozbudowania oddziału chorzowskiego i uruchomienia tamże, w sąsiedztwie Wesołego Miasteczka, samochodowego miasteczka. Dlaczego uzasadnione jest użycie sformułowania Miasteczko Samochodowe Autopunkt Pewne Używane? Otóż dlatego, że plac może pomieścić 150 samochodów używanych i w związku z tym auta są tam pogrupowane w sektorach. Liczba samochodów zapewnia komfort wyboru, a podział na sektory ułatwia poszukiwania. Miasteczko samochodowe tworzą sektory samochodów miejskich, premium, SUV oraz dostawczych, a uzupełnia je sektor Selekcja Jakości Premium.

Zanim w centrach handlowych zaczną grać „Last Christmas”, my możemy podpowiedzieć „czem prędzej się wybierajcie”.  A to dlatego, że na tydzień otwarcia, który potrwa do 24 września, Autopunkt przygotował szereg ofert specjalnych i promocji. Dzięki współpracy z partnerem otwarcia, którym jest PKO Leasing, ich gama jest szeroka. Są to nie tylko np. vouchery do serwisu i możliwość skorzystania z darmowej wyceny auta, ale także specjalne oferty leasingowe. Wiadomo przecież, że każdy samochód używany można kupić a Autopunkcie w kredycie lub leasingu. A może leasing na auto używane nie jest taką powszechną oczywistością na rynku? W sieci Autopunkt Pewne Używane jest.

Podobnie jak oczywistością jest kompleksowość oferty Autopunktu. W związku z tym na klientów wszystkich oddziałów sieci (więc i chorzowskiego) czeka szereg wariantów ubezpieczeń i dodatkowych, przedłużonych gwarancji. W ofercie jest również bogaty wybór wyposażenia dodatkowego i akcesoriów oraz usługi detailingowe – woskowanie i ceramika nadwozi oraz zabezpieczanie podwozi.

Proszę pamiętać, do 24 września, w Chorzowie przy ul. Zielony Zaułek 2, Tydzień Ofert Specjalnych.

Władysław Adamczyk

samochody używane -Miasteczko samochodowe Chorzów, Autopunkt Pewne Używane samochody używane -Miasteczko samochodowe Chorzów, Autopunkt Pewne Używane samochód używany w: Miasteczko samochodowe Chorzów - Autopunkt Pewne Używane
Poprzedni wpis Następny wpis