Wybierz markę

W ubiegłym roku świat obiegła plotka, zgodnie z którą SEAT miałby całkowicie ustąpić miejsca marce CUPRA. Do tych informacji, na zorganizowanej niedawno konferencji, odniósł się Wayne Griffiths, prezes zarządu CUPRA. „Marka SEAT jest w doskonałej kondycji” – powiedział. Zdradził też, jakie są najbliższe plany dotyczącej tej marki.

 

SEAT ma przyszłość – ważne wyjaśnienia

– Wiem, że było wiele spekulacji w ubiegłym roku, że zamierzamy zakończyć produkcję marki SEAT i zastąpić ją marką CUPRA. Niech moja odpowiedź będzie jasna – marka SEAT jest w doskonałej kondycji i nadal będzie odgrywać kluczową rolę w osiąganiu wzrostu naszej firmy. Ważne jest, aby SEAT wrócił na właściwe mu miejsce, kontynuując tendencję dwucyfrowego wzrostu, który osiągnęliśmy w ubiegłym roku.

Wayne Griffiths opowiedział także o planach, jakie ma względem SEAT-a.

– W naszej drodze do elektryfikacji wprowadzimy ulepszone samochody hybrydowe plug-in – powiedział. – Pracujemy nad inwestycjami w markę i będziemy aktualizować modele SEAT-a: Arona, Leon, Ateca.

Prezes zarządu podkreślił także, że w najbliższych miesiącach SEAT Leon zostanie wzbogacony o bardziej zaawansowaną technologię, w tym nowo zaprojektowany i ulepszony interfejs użytkownika, rozbudowany system informacyjny i rozrywkowy oraz reflektory Matrix. Pośród silników Leona znajdą się również te, reprezentujące nową generację hybryd plug-in. Wyróżniać je będzie większa pojemność baterii, oferującą zasięg w trybie całkowicie elektrycznym dłuższy o dodatkowe 100 kilometrów. Producent zamierza także aktualizować i przedłużać cykl życia modelu SEAT Ateca.

To nie wszystkie zmiany, jakie czekają SEAT-a

Jak ogłosił hiszpański producent, w 2025 roku ma w planach aktualizacje modeli SEAT Arona oraz SEAT Ibiza. Ostatni raz te pojazdy przeszły modernizację w 2021 roku. Producent zaproponuje także nowszą wersję modelu Ateca.

Zgodnie z rocznym raportem IBRM Samar, w ubiegłym roku w Polsce zarejestrowano łącznie 4,7 tys. nowych pojazdów marki SEAT. Tytuł najpopularniejszego modelu zdobył miejski crossover Arona, który stanowił ponad 35% całkowitej sprzedaży marki.

SEAT z atrakcyjnym finansowaniem

Zakup SEAT-a jest dziś bardzo prosty. Wśród pracowników salonów Euromotor w Krakowie i w Warszawie znajdują się osoby posiadające kompetencje specjalistów do spraw finansowania. Pomogą oni w uzyskaniu jak najkorzystniejszego kredytu lub warunków leasingu. Warto w tym miejscu podkreślić, że SEAT Euromotor współpracuje z najlepszymi, renomowanymi partnerami, których darzy pełnym zaufaniem.

SEAT ma przyszłość, a do tego… jest tańszy

Z zakupem SEAT-a nie warto zwlekać. Obecnie w wyprzedaży rocznika 2023 r można nabyć model Ateca w cenie aż do 8 tys. zł niższej oraz Arona z rabatem do 6 tys. zł. Tu znajdziesz samochody dostępne od ręki.

Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!