W plebiscycie Fleet Awards Polska 2018, najlepszym samochodem dla przedsiębiorców został Fiat Tipo. Tytuł najlepszego Flotowego Średniego Samochodu Dostawczego uzyskał Fiat Talento, natomiast Ducato zwyciężył w kategorii Dużych Aut Dostawczych.

Główną nagrodę Fiatowi Tipo przyznał magazyn MŚP Biznes po Wielkim Teście Flotowym. Jednak w pierwszej fazie konkursu odbywa się internetowe głosowanie, w którym bierze udział aż 20 tys. osób. Jedną z części składającej się na punktację jest ocena wartości rezydualnej przez Info-Ekspert. Tipo został doceniony przede wszystkim za korzystną cenę i dobre wyposażenie.

Flotowym Średnim Samochodem Dostawczym roku 2018 został kompaktowy Fiat Talento, dostępny zarówno jako furgon jak i model do przewozu osób. Wśród Dużych Samochodów Dostawczych niekwestionowanym zwycięzcą został Fiat Ducato, jeden z liderów polskiego rynku oraz model doceniany w przeróżnych konkursach od wielu lat. Obecnie model ten można zamówić w jednej z 2000 dostępnych konfiguracjach – sam furgon występuje w ośmiu wersjach pojemnościowych.

Warto przy okazji dodać, że Fiat Ducato po raz 11 z rzędu został najlepszym samochodem bazowym pod zabudowy kamerowe, wybranym przez niemiecki magazyn branżowy Promobil.

Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!