Bilans auta na każdą pogodę już za 99 zł. Przegląd okresowy dla samochodów osobowych 2-letnich i starszych już za 699 zł. Atrakcyjne oferty na wymianę wycieraczek, klocków i tarcz hamulcowych oraz akumulator

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu – szczególnie przy jesiennej pogodzie, która charakteryzuje się niekorzystnymi warunkami drogowymi i ograniczoną widocznością. Dlatego Opel po raz kolejny oferuje specjalne promocje serwisowe, które ułatwią przygotowanie samochodów do wymagających jesiennych warunków atmosferycznych.

Specjaliści z autoryzowanych serwisów Opla przeprowadzą profesjonalny bilans auta, polegający na kontroli najważniejszych systemów bezpieczeństwa i elementów eksploatacyjnych. Dzięki specjalnej ofercie, sprawdzenie samochodu kosztuje teraz tylko 99 zł brutto[1]. W tej cenie eksperci marki Opel zweryfikują zużycie układu hamulcowego, w tym klocków oraz tarcz hamulcowych przednich i tylnych, a także elementów hamulca pomocniczego. Ponadto sprawdzą m.in. stan naładowania akumulatora, stan ogumienia włącznie z kołem zapasowym oraz uzupełnią ciśnienie w oponach, kondycję piór wycieraczek, reflektorów przednich oraz lamp tylnych, a także poziom i jakość płynów eksploatacyjnych, takich jak olej silnikowy, płyn chłodzący, płyn hamulcowy oraz układu wspomagania. Dodatkowo przeprowadzą kontrolę wzrokową stanu elementów zawieszenia i amortyzatorów.

Kontrole i coroczne przeglądy są podstawą prawidłowego funkcjonowania samochodu. W ramach Bezpiecznej Jesieni z Serwisem Opla, użytkownicy wszystkich 2-letnich i starszych samochodów osobowych marki mogą w autoryzowanych serwisach przeprowadzić przeglądy okresowe już za 699 zł. Oferta obejmuje standardowe operacje obsługowe wykonane w ramach przeglądu okresowego, takie jak wymiana oleju silnikowego na olej Eurorepar wraz z filtrem oleju Eurorepar i uszczelką (jeśli jest konieczna), czynności kontrolne zgodnie z zaleceniem producenta oraz dodatkowe czynności dezynfekcyjne przy przyjęciu auta do serwisu.

Autopflege bei Opel

Jesienią szczególnie istotne jest sprawdzenie stanu wycieraczek. Zużyte wycieraczki odbijają się od szyby, następstwem tego może być nie tylko odgłos charakterystycznego skrzypienia, które obniża komfort jazdy, ale przede wszystkim słabsza skuteczność zbierania wilgoci i zabrudzeń, co z kolei skutkuje pozostawaniem na powierzchni szyby smug i innych śladów. Obniża to widoczność i ma wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Dlatego też Opel przygotował specjalną ofertę na wymianę wycieraczek w przystępnych cenach. Przy okazji zakupu warto zwrócić uwagę na długość piór wycieraczek do danego modelu auta, gdyż zbyt krótkie ograniczają pole widzenia, natomiast zbyt długie mogą zahaczać o uszczelkę przedniej szyby. Warto też wiedzieć, że do wyboru jest kilka rodzajów wycieraczek, np. szkieletowe, bezszkieletowe i hybrydowe.

Dodatkowo, w ramach Bezpiecznej Jesieni z Serwisem Opla, użytkownicy samochodów marki mogą skorzystać ze specjalnej oferty na wymianę klocków oraz tarcz hamulcowych, a także na akumulator wraz z wymianą w cenie.

Dzięki możliwości umówienia wizyty online w wybranym autoryzowanym serwisie Opla, wszystkie czynności serwisowe można przeprowadzić szybko i sprawnie. Ponadto mając na uwadze aktualne potrzeby i bezpieczeństwo klientów, po każdej przeprowadzonej usłudze przeprowadzana jest ręczna dezynfekcja zewnętrzna i wewnętrzna samochodu, zgodnie z wytycznymi sanitarnymi.

Chcesz więcej informacji? Dzwoń

  • Opel Westmotor, ul. Obornicka 125, 62-002 Suchy Las k./Poznania, telefon: (61) 610 41 05
  • Opel Westmotor, ul. Głogowska 444, 60-266 Poznań, telefon: (61) 610 41 10

 

Poprzedni wpis Następny wpis