W związku z pandemią koronawirusa Ford Polska oferuje bezpłatne usługi dla klientów w ramach przeglądów technicznych. W ramach akcji Serwis #zostańwdomu pracownik autoryzowanego warsztatu przyjedzie po auto do klienta, odwiezie je po wykonaniu usługi, a samochód zostanie zdezynfekowany. Można też skorzystać z Ford Video Check.

Darmowa usługa Ford Video Check obejmuje raport stanu technicznego samochodu w formie wideo oraz umożliwia zaakceptowanie zakresu prac na podstawie klarownego kosztorysu. Dzięki niej można szybko i wygodnie komunikować się z doradcą bez konieczności wychodzenia z domu, a w ciągu kilku godzin od odebrania przez serwis auta od klienta zostaje przesłany SMS-em link do filmu z omówieniem stanu pojazdu. Pod linkiem znajduje się również karta przeglądowa. W jasny i czytelny sposób prezentowane są w niej rekomendacje serwisu dotyczące poszczególnych elementów pojazdu.

Podczas obsługi pojazdu pracownicy Autoryzowanej Stacji Obsługi Forda używają rękawiczek jednorazowych, a narażone na dotyk elementy samochodu są dezynfekowane specjalistycznymi środkami.  W ramach akcji oferowana jest bezpłatnie obsługa serwisowa “door to door”. Auto zostanie odebrane i odprowadzone do domu klienta.  Jeśli klient sobie tego zażyczy, auto zostanie całkowicie zdezynfekowane metodą ozonowania.

Akcja Ford Serwis #zostańwdomu potrwa 2 miesiące z możliwością jej przedłużenia w zależności od potrzeb. Aby umówić się do serwisu w ramach tej akcji, skorzystaj z linku:

https://www.ford.pl/serwis/moj-pojazd/umow-serwis#!/vehicle-step

 

 

Poprzedni wpis Następny wpis