Wybierz markę

W Salonie Euromobil Jeep można już  składać zamówienia na Wranglera 4xe Plug-in Hybrid. Jest to hybrydowa wersja  najpotężniejszego, najbardziej  ekologicznego i najbardziej zaawansowanego technologicznie Wranglera wszechczasów.

Wszystko jest gotowe na rychłe pojawienie się najpotężniejszej, najbardziej wydajnej, przyjaznej dla środowiska i zaawansowanej technologicznie wersji Wranglera. Marka Jeep zamierza w nadchodzących latach wprowadzać co najmniej jedną elektryczną lub zelektryfikowaną wersję każdego modelu.

Ekolog z łączną mocą 380 KM

Bardziej zaawansowany technologicznie niż wersje z silnikiem spalinowym (ICE), 4xe Plug-in Hybrid, to najbardziej wydajny Wrangler, jaki kiedykolwiek wprowadzono na europejskie rynki. Oferuje maksymalną łączną moc 380 KM, dzięki połączeniu dwóch silników elektrycznych, pakietu akumulatorów wysokonapięciowych, zaawansowanego technologicznie 2,0-litrowego turbodoładowanego silnika i solidnej, ośmiostopniowej, automatycznej skrzyni biegów TorqueFlite.

Zaawansowany hybrydowy układ napędowy plug-in oferuje opcję jazdy w trybie czysto elektrycznym przy zerowej emisji i zasięgu do 50 km. Czyni go to idealnym samochodem do codziennego użytku w mieście.

Mistrz w terenie, czyli zalety hybrydy

Jednocześnie natychmiastowa dostępność momentu obrotowego i lepsze osiągi zapewnione przez połączenie turbodoładowanego silnika benzynowego i elektrycznego układu napędowego sprawiają, że ten niekwestionowany „mistrz terenowy” wyróżnia się jeszcze lepszymi możliwościami off-roadowymi i jest niepowstrzymany na szlaku.

To właśnie w terenie technologia 4xe wynosi nowego hybrydowego Wranglera Plug-in na wyższy poziom. Oferuje bowiem napęd na cztery koła w trybie w pełni elektrycznym, zapewniającym wzorcowe osiągi w każdym terenie. Wszystko to przy zachowaniu wyjątkowego wyposażenia technicznego Wranglera „Trail Rated”, które w zależności od wersji obejmuje dwa zaawansowane systemy napędu 4×4, systemy napędu Full-Time 4×4 Command-Trac i Rock-Trac, nowej generacji osie Dana z elektroniczną blokadą przedniej i tylnej osi Tru-Lock, mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu Trac-Lock oraz elektronicznie rozłączany przedni stabilizator.

Do setki w 6,4 sek, spalanie… 3,5 l/100km

Oprócz tego, że jest to ekologiczny i oszczędny samochód z napędem 4×4 (zużycie paliwa w trybie hybrydowym wynosi około 3,5 l/100 km). Technologia 4xe zapewnia również niezwykłe wrażenia z jazdy, dzięki niespotykanym dotąd osiągom, jak przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 6,4 sekundy.

Standardowe wyposażenie samochodu obejmuje system multimedialny UconnectTM NAV z 8,4-calowym ekranem dotykowym, integrację smartfona poprzez aplikacje Apple CarPlay i Android Auto zapewniającą w samochodzie łączność ze światem (m.in. monitorowanie przy użyciu smartfona parametrów samochodu za pośrednictwem aplikacji MY Uconnect) oraz 7-calowy wyświetlacz TFT z informacjami o poziomie naładowania akumulatora i zasięgu (w trybie elektrycznym i hybrydowym). Standardowe elementy bezpieczeństwa obejmują system monitorowania martwego pola z funkcją wykrywania obiektów na drodze cofania, kamerę tylną, elektroniczny system stabilizacji toru jazdy (ESC) z funkcją ERM (elektronicznym systemem przeciwdziałania dachowaniu), asystenta parkowania przodem i tyłem oraz bezkluczykowy system Keyless Enter 'N Go™. Wyposażenie opcjonalne obejmuje tempomat adaptacyjny, systemy ostrzegania o zagrożeniu najechania na poprzedzający pojazd (Forward Collision Warning Plus) oraz nową przednią kamerę (standard w modelu Rubicon).

Trzy wersje

Nowy Jeep Wrangler 4xe w wersji hybrydowej plug-in występuje w trzech wersjach wyposażenia –

  • Sahara 4xe,
  • Rubicon 4xe
  • oraz w ekskluzywnej edycji „80th Anniversary” 

z nowymi zelektryfikowanymi trybami jazdy (Hybrid, Electric, E-Save) oraz z rozwiązaniami do ładowania w miejscach publicznych i w domu.

Cena hybrydowego Jeepa Wranglera 4xe Plug-in obejmuje „Jeep Wave”, nowy program lojalnościowy i obsługi Klienta, który zapewnia szereg ekskluzywnych usług i korzyści, w tym dwa pierwsze przeglądy okresowe i pomoc drogową, nowy specjalny dział obsługi Klienta dostępny za pośrednictwem wielojęzycznej infolinii Jeepa, zapewniający priorytetowe wsparcie oraz uprzywilejowany dostęp do wydarzeń organizowanych przez markę i jej partnerów.

 

Chcesz wiedzieć więcej ZADZWOŃ

Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!