Wybierz markę

Serdecznie zapraszamy na warsztaty „Wpływ postępu technologicznego i rosnącej świadomości ekologicznej na trendy w motoryzacji”. Będą one towarzyszyć motoryzacyjnemu wydarzeniu, jakim bez wątpienia jest premiera Volvo EX30.

Elektryczny miejski SUV Volvo zadebiutuje już 7 czerwca. W związku z tym bardzo serdecznie zapraszamy na wspólne powitanie nowego modelu do salonu Volvo Car PGD w Krakowie przy Alei Powstańców Śląskich 22. Premiera elektrycznego miejskiego SUV-a Volvo ma prawo szczególnie elektryzować. Nie tylko dlatego, że premiery nowych modeli Volvo zawsze budzą zainteresowanie, a ten jest szczególnie wyczekiwany. Teraz dochodzi powód, który można nazwać przełomowym.

Premiera Volvo EX30 a transformacja motoryzacji

Przemysł motoryzacyjny jest na etapie transformacji z technologii analogowej na cyfrową. Trend ten napędza rosnące zapotrzebowanie na pojazdy elektryczne (EV) oraz zaawansowane rozwiązania do ich obsługi. Ważnym aspektem jest także zrównoważony rozwój i minimalizacja śladu węglowego podczas produkcji komponentów samochodowych.

Producenci samochodów, w tym Grupa Volvo Cars, wraz ze swoim partnerami pracują nad nowymi rozwiązaniami, zgodnymi z wymogami naszych czasów. Rozwiązania te zapewnią zoptymalizowane zużycie energii na etapie wytwarzania samochodów oraz ich użytkowania, a także umożliwią kierowcom intuicyjną i bezpieczną obsługę samochodu podczas jazdy.

Premiera nowego elektrycznego Volvo jest znakomitą okazją, by porozmawiać o obliczach motoryzacyjnej transformacji. Dlatego serdecznie zapraszamy do wspólnego udziału w tym wydarzeniu w salonie Volvo Car PGD w Krakowie.

Spotkanie rozpoczniemy o 13:00 prezentacją wpływu postępu technologicznego i rosnącej świadomości ekologicznej na trendy w motoryzacji, którą poprowadzi dr inż. Maciej Husak z Merit Automotive Electronics Systems.

Warto w tym miejscu zauważyć, że Merit Automotive Electronics Systems jest globalnym partnerem motobranży z doświadczeniem zarówno w zakresie mechatroniki, jak i oprogramowania i twórcą rozwiązania nazwanego Intelligent Human Interface (IHI). IHI wykorzystuje rozpoznawanie gestów, powierzchnie obsługiwane dotykiem, a także szereg innych technologii, które tworzą interaktywne połączenie między kierowcą a samochodem. Dostosowują się one do indywidualnych preferencji, zapewniając jednocześnie maksymalną wydajność wszystkich komponentów.Premiera Volvo EX30 - sylwetka z tyłu boku 3/4

Więcej technologii cyfrowej, więcej dbałości o środowisko

Rozwiązania, o których mowa wcześniej, znajdujemy w Volvo EX30, którego premiera on-line rozpocznie się o 13:30, a wspólne jej oglądania będzie drugim punktem programu spotkania w salonie Volvo Car PGD.

Wydarzenie zakończą warsztaty ekologiczne dla młodszych uczestników spotkania, zaplanowane na 14:30. Ich celem jest rozwój i utrwalenie zachowań, jakie pozwalają nam bardziej świadomie i lepiej dbać o środowisko, przyczyniając się do ochrony życia na naszej planecie.

Warsztaty są jak najbardziej uzasadnione z uwagi na ekologiczny manifest, z jakim związana jest premiera Volvo EX30. Jak kompleksowo ekologiczne jest nowe Volvo, dowodziliśmy we wcześniejszym wpisie. Ponieważ finalnie Volvo dąży do osiągnięcia neutralności klimatycznej, to naturalnym jest, że działania zaczyna już na najwcześniejszym etapie projektowania auta. Jednak nawet najlepszych technologii nie zastąpią indywidualne działania każdego z nas. Dlatego tak ważne i godne doceniania są działania edukacyjne, jakie podejmują dealerzy.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy na warsztaty, którym towarzyszyć będzie premiera Volvo EX30. Albo warsztaty będą towarzyszyły premierze…

Władysław Adamczykdeska rozdzielcza samochodu elektrycznego, premiera Volvo EX30

 

 

 

Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!