Wybierz markę

Wszystkie cztery należące do Grupy PGD dealerstwa Forda: Euro Car i Partner z Krakowa, Multexim z Katowic oraz OMC Motors w Warszawie, zostały uhonorowane najważniejszym wyróżnieniem w sieci Forda − Chairman’s Award za rok 2012.

Prezes Ford of Europe przyznaje tę nagrodę na podstawie szczegółowych, całorocznych badań przeprowadzanych wśród klientów salonów i serwisów Forda w ramach programu „Punkt Widzenia Klienta”. Wszystkie fordowskie dealerstwa Grupy PGD (warszawskie, dwa krakowskie i z Katowic) zdobyły już wyróżnienia w poprzednich latach. Rok 2012 był wyjątkowy, gdyż po raz pierwszy przyznano nagrody wszystkim dealerom w jednym roku. Jest to wydarzenie bez precedensu.

Zdaniem Grzegorza Hankusa, prezesa Grupy PGD, rozbudowany i mający bogatą tradycję program „Punkt Widzenia Klienta” często jest uznawany w branży za wzorzec oceny satysfakcji klientów w salonach i serwisach samochodowych.

[cytat]Dlatego spełnianie jego wysokich standardów zawsze jest dla nas powodem do dumy i zawsze będzie wyznacznikiem jakości obsługi w oddziałach dealerskich Grupy PGD oraz priorytetem działań naszych pracowników. Mimo iż wewnętrzne audyty potwierdzają najwyższy poziom obsługi, to ich pozytywna weryfikacja przez klientów zwieńczona okazałymi błyszczącymi statuetkami jest oczywistym powodem do ogromnej radości. Jak w latach poprzednich, także i teraz nie spoczniemy na laurach.[/cytat]

Grzegorz Hankus

Ford of Europe prowadzi badania satysfakcji klienta i związany z tym konkurs we wszystkich krajach, w których ma sieć sprzedaży. Ankiety opracowuje londyńska firma badawcza, dzięki czemu wyniki dealerów z różnych krajów są porównywalne. Z uwagi na swój charakter, tradycję oraz szczegółowy zakres pytań ankietowych nagroda cieszy się wśród dealerów ogromnym prestiżem.

W konkursie oceniana jest praca salonu sprzedaży oraz serwisu. W obydwu działach punktowane jest spełnienie kilku kryteriów, z których najważniejszym jest osiągnięcie najwyższego poziomu satysfakcji klienta. W szczegółowych kwestionariuszach oceniane są nie tylko znajomość przez sprzedawcę produktów i usług czy objaśnienie planów finansowania, ale również odczucia klienta. Pracownicy serwisu oceniani są między innymi za jakość i wartość wykonanych usług w stosunku do ich ceny oraz jakość przeprowadzonych prac.

Zapraszamy do odwiedzenia uhonorowanych wyróżnieniem Chairman’s Award salonów i serwisów. Zapoznajcie się z aktualną ofertą i poznajcie najnowsze modele Forda (Kuga, Fiesta i Transit Custom).

OMC Motors Warszawa
Centrum Motoryzacyjne Toruńska
ul. Krasnobrodzka 5
Trasa Toruńska przy rondzie Łabiszyńska

Ford Euro Car
Centrum Motoryzacyjne Krzemionki
Al. Powstańców Śląskich 22
30-570 Kraków

Partner
ul. Jasnogórska 60
31-358 Kraków

Multexim
Al. Roździeńskiego 190
40-203 Katowice

Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!