Wybierz markę

YOU+NISSAN - rabaty w serwisie i na części

Wszyscy doskonale wiemy, że utrzymywanie kontaktów jest nie tylko bardzo przyjemne, ale też często przynosi wymierne korzyści. Czasem nie trzeba nawet wcale się starać, wystarczy po prostu deklaracja, wyrażenie woli. Znakomity dowód daje w tej materii Nissan. Wystarczy, że właścicielka/właściciel Nissana zarejestruje się na stronie YOU+NISSAN i już będą mogli korzystać z przysługujących im konkretnych rabatów w autoryzowanym serwisie, takim jak Japan Motors.

Poziom i zakres korzyści

Rejestracja nie kosztuje nic więcej niż chwila czasu, a rabaty sięgają 30% na oryginalne części w szerokim zakresie i oryginalny olej oraz 10% na robociznę. Co najważniejsze, rabatami objęte są przede wszystkim części, których z uwagi na ich eksploatację potrzebujemy stosunkowo często. A nie zawsze jest to przy tego rodzaju programach oczywiste. Te części to m.in.  pióra wycieraczek, świece, filtry, amortyzatory, akumulatory, elementy układów zawieszenia i wydechowego, sprzęgła, paski lub łańcuchy rozrządu. Dodatkowe to na przykład środki smarujące i płyny chłodzące. Lista jest oczywiście dużo bogatsza. Krótko za to możemy stwierdzić, że program rabatowy nie obejmuje elementów nadwozia – części do napraw powypadkowych.

Teraz, kiedy samochody są szczególnie w cenie, warto zadbać o swoje auto wyjątkowo. Zasługuje ono na idealną, profesjonalną obsługę, którą doradcy i mechanicy w Japan Motors gwarantują. Auto za te starania na pewno się odwdzięczy. Niezawodnością i jeszcze wyższą wartością odsprzedaży. Jeszcze wyższą, bo jak pisaliśmy całkiem niedawno, modele Nissana trzymają cenę.

Droga do korzyści jest tak prosta, jak kliknięcie w link – warunki programu YOU+NISSAN oraz rejestracja w programie.

Kupiony używany, także rabatowany

Nie ma znaczenia, czy to nowy Nissan, czy już kilkuletni, czy nawet kupiony poza autoryzowanym salonem jako już używany. Ważne, żeby pochodził z europejskiej sieci sprzedaży i miał kierownicę po lewej stronie.

Wiek auta nie ma znaczenia jeśli chodzi o możliwość skorzystania z programu, ale ma pod względem wielkości korzyści. W przypadku auta uprawnionego do rabatu w ramach programu You+Nissan zarejestrowany posiadacz Nissana może uzyskać przynajmniej 20% rabatu na obsługę serwisową, jeżeli dany pojazd ma więcej niż 3 lata. Jeśli auto ma więcej niż 5 lat, będzie to przynajmniej 30% rabatu. Wiek auta liczy się od daty pierwszej rejestracji w Europie, a jeżeli ta jest nieznana, to od daty produkcji.

Użyliśmy wcześniej zwrotu „zarejestrowany posiadacz Nissana”. Ten zwrot przekłada się na możliwość korzystania z programu You+Nissan przez osobę, która kupiła swój samochód na rynku wtórnym. Ma ona prawo do wszystkich przywilejów, tylko proces rejestracji wydłuża się o jedną formalność w kontakcie z infolinią – potwierdzenia zakupu.

 Korzyści programu You+Nissan zapisane małym drukiem

Nawet kiedy czytamy w warunkach programu z pozoru mniej ważne informacje, te zapisane mniejszym drukiem, to też znajdujemy w nich korzyści.

Kolejną nieczęsto spotykaną korzyścią wynikającą z programu Nissana jest ta, że udzielenie rabatu nie jest związane ze zleceniem na obsługę serwisową. Innymi słowy, jeśli ktoś lubi pobawić się przy aucie, ale nie uważa za stosowne korzystanie z pomocy profesjonalisty np. przy wymianie piór wycieraczek, to oczywiście może tylko kupić części. Rabat mu się po prostu należy.

W programie You+Nissan może się zarejestrować i dyskontować posiadanie Nissana tak osoba fizyczna, jak i prawna. Wystarczy, że figuruje w dokumentach rejestracyjnych auta jako jego właściciel. Osoba fizyczna musi mieć co najmniej 18 lat. W przypadku Nissana, którego zakup jest finansowany leasingiem, uwzględniony zostanie operator figurujący w dokumentach rejestracyjnych pojazdu.

W odniesieniu do stawek za robociznę rabaty mogą być udzielane w przypadku większości czynności wymaganych do wykonania przeglądu lub naprawy. Zwrot o przeglądach przypomina nam w tym miejscu, że obejmują one wymianę elementów, które wcześniej wymieniliśmy wśród objętych rabatami. Czyli znowu korzyść.

Przypominamy: Rejestracja w programie jest bezpłatna. Najłatwiej zgłosić się do programu przez portal, o tu – YOU+NISSAN, ale można też osobiście w salonie Nissan Japan Motors. Jeśli tą drogą komuś wygodniej.

Im wcześniej się to zrobi, tym szybciej zacznie się dyskontować korzyści.

Władysław Adamczyk

program YOU+NISSAN - rabaty na części i korzyści w serwisie
YOU+NISSAN

 

Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!