Mitsubishi Outlander PHEV 2020 samochód SUV z elektrycznym napędem hybrydowym i zasilaniem z gniazdka (plug-in) już jest w polskiej ofercie


Opracowany na bazie pojazdu w pełni elektrycznego Mitsubishi Outlander PHEV, dysponuje wyjątkowym, nie wymagającym skrzyni biegów, zespołem napędowym, składającym się z silnika elektrycznego napędzającego przednią oś i silnika elektrycznego dla osi tylnej. Takie rozwiązanie gwarantuje energetyczną wydajność, płynność jazdy i oszczędność paliwa.

Mitsubishi Outlander PHEV 2020 wykorzystuje innowacyjny, usprawniony mechanicznie układ napędowy o mocy 224 KM, wspierany przez nowy, wysokowydajny silnik benzynowy o pojemności 2,4 litra. Inne ulepszenia obejmują między innymi akumulator o zwiększonej o 15% pojemności i o 10% większej mocy, wzmocniony o 17% tylny silnik, co skutkuje lepszą dynamiką jazdy. Samochód otrzymał również dwa dodatkowe tryby jazdy: sportowy i jazdy po śniegu. Najnowszy model Mitsubishi Outlander PHEV to jedyny pojazd PHEV w klasie SUV, który może być ładowany ze stacji szybkiego ładowania. To także jedyny samochód PHEV na rynku, który oferuje 2 gniazda 1500W, dające możliwość podłączenia dowolnego odbiornika energii o napięciu 230 V. Wydajność instalacji samochodu jest wystarczająca, aby wykorzystać go do zasilania typowego gospodarstwa domowego przez 10 dni – szczególny atut, którego wartość docenili mieszkańcy pozbawieni dostępu do prądu podczas klęsk żywiołowych.

dscf2226
Nowe Mitsubishi Outlander PHEV 2020 jest dostępne w 3 wersjach a na liście wyposażenia znalazły się między innymi światła mijania i drogowe LED, system kamer 360 stopni z kamerą cofania, skórzana tapicerka z ozdobnymi przeszyciami, podgrzewana kierownica I szyba czołowa, elektryczne ogrzewanie kabiny, elektrycznie sterowana pokrywa bagażnika, system łączności Mitsubishi Remote Control, stacja multimedialna SDA z 8-calowym ekranem dotykowym I interfejsem Android Auto/Apple Car Play, nagłośnienie Mitsubishi Power Sound System, przyłącze do szybkiego ładowania oraz pakiet najnowocześniejszych systemów bezpieczeństwa – BSW, RCTA, FCM, LDW z tempomatem adaptacyjnym ACC.
Nabywcy modelu Mitsubishi Outlander PHEV 2020 otrzymują od producenta aż 8 lat gwarancji (do przebiegu 160 000 km) na elektryczny układ napędowy wraz z akumulatorami. Cały pojazd jest objęty 5-letnią gwarancją z limitem 100 000 km wraz z 5-letnim, nielimitowanym przebiegiem pakietem Mitsubishi Assistance Package.
Miesięczne raty przy zakupie nowego modelu Mitsubishi Outlander PHEV 2020 startują już od 1 908 zł netto w przypadku leasingu i 1 996 zł brutto dla kredytu.

Więcej informacji w salonach Japan Motors: ul. Wyzwolenia 95, 43-300 Bielsko-Biała; ul. Krasnobrodzka 5 (Trasa Toruńska przy rondzie Łabiszyńska), 03-214 Warszawa ;ul. Stawowa 2, 41-214 Sosnowiec

dscf2318

ZMIANY W MODELU 2020

  • Zmodernizowany układ napędowy “PHEV 2.0”:

Nowy silnik benzynowy 2,4-litra, pracujący w obiegu Atkinsona
Wyższa o 10% moc generatora
Moc tylnego silnika zwiększona o 10% do 70 kW (95 KM)
Pojemność akumulatora napędowego podniesiona o 15% do 13,8 kWh
Moc wyjściowa akumulatora wzrosła o 10%
Zaktualizowany system operacyjny PHEV

  • Zmodernizowany układ jezdny

System dystrybucji napędu „Super-All Wheel Control” (S-AWC) z Lancera Evolution z dwoma nowymi trybami jazdy: „SPORT” i „SNOW”
Większa sztywność nadwozia dzięki zastosowaniu spoiwa strukturalnego
Nowe zestrojenie zawieszenia
Szybciej reagujący układ kierowniczy
Zwiększona średnica tarcz hamulcowych (dla wersji z 18-calowymi obręczami kół)

o Nowa stylistyka:

Nowa osłona chłodnicy, zderzak, system oświetlenia,
Nowy tylny spoiler, przedłużenie zderzaka…
Nowe, 18-calowe wieloramienne felgi aluminiowe
Nowe przeprofilowane przednie fotele
Nowa skórzana pikowana tapicerka wysokiej jakości
(dostępna z najwyższą opcją wykończenia)
Nowe materiały

  • Nowe wyposażenie

Poprawione parametry redukcji drgań i hałasu
Zmieniony wybierak biegów (nowy przełącznik trybu jazdy)
Nowy panel zegarów
Tylne nawiewy klimatyzacji
Większa kompatybilność z zewnętrznymi gniazdami zasilania
1500 W (230 V)

Poprzedni wpis Następny wpis