Wróć na główną stronę Grupy PGD

Zaprojektowane w Polsce specjalne układy wydechowe do samochodów Infiniti!

Polski dystrybutor marki Infiniti przygotował dla swoich klientów coś specjalnego – zaprojektowane w Polsce i ręczne budowane układy wydechowe do benzynowych silników V6 i V8. Jak to brzmi? Sprawdziliśmy na przykładzie nowego modelu FX50. Zapraszamy na materiał wideo!

[youtube]http://youtube.com/v/ECfkJMHbCCw[/youtube]

Obserwuj nas na Youtube

[youtube_videos]

Może Cię zainteresować

20 sierpnia, 2026

Suzuki e VITARA to pierwszy w pełni elektryczny SUV marki i pierwszy model Suzuki z dwusilnikowym napędem na cztery koła ALLGRIP-e. Na naszym blogu opisywaliśmy (...)

19 sierpnia, 2026

Cupra Leon Sportstourer mieści do 620 litrów bagażu, a flagowa wersja VZ przyspiesza od 0 do 100 km/h w niecałe 5 sekund. To kombi stworzone (...)

18 sierpnia, 2026

Polscy kierowcy chcą jeździć na prądzie, ale bez wtyczki, planowania tras i zmiany nawyków. Tak wynika z ogólnopolskiego raportu MG Motor „Pragmatyczna rewolucja”, zrealizowanego przez (...)