Wybierz markę

W świecie filmu i teatru, Anna Cieślak, to znana i ceniona aktorka. Życie prywatne stara się też realizować jako działaczka społeczna. W świecie motoryzacji to zaś miłośniczka marki Mitsubishi. Już od siedmiu lat jest ambasadorką Mitsubishi Motors. A jaki samochód jest wg niej atrakcyjny wizualnie i cenowo? Anna Cieślak wybrała Mitsubishi ASX. Model który także w naszym teście wzbudził sporo sympatii.Anna Cieślak wybrała Nitsubishi ASX, aktora obok samochodu

Aktora wybiera ASX, czyli powrót do przeszłości

Anna Cieślak ostatnio jeździła Mitsubishi Eclipse Cross. Co ciekawe, siedem lat temu Anna Cieślak zaczynała swą przygodę z marką właśnie od modelu ASX. Jak nam zdradziła:
„Z wielką radością siadam za kierownicą nowego Mitsubishi ASX, w którym zaczynałam moją przygodę z marką. W nowym ASX już na pierwszy rzut oka widać wyjątkowy sznyt stylistyczny, któremu towarzyszy wzorowa ergonomia i funkcjonalność”.

Jaki dokładnie model wybrała Anna Cieślak?

Anna Cieślak wybrała Mitsubishi ASX Instyle z białym metalicznym lakierem i czarnym dachem. Ta druga generacja modelu jest dostępna w polskich salonach od marca. Ten model opracowano z myślą o europejskich kierowcach i ich specyficznych potrzebach. Widać to zarówno w liniach stylistycznych, w obszernym wnętrzu, jak i rozwiązaniach, pozwalających na elastyczne kształtowanie przestrzeni pasażerskiej i bagażowej.Anna Cieślak wybrała Nitsubishi ASX, aktora obok samochodu

W wybranej przez aktorkę najwyższej wersji INSTYLE pod maską pracuje benzynowa, turbodoładowana jednostka 1,3, generująca moc 158 KM. Współpracuje ona z 7-biegową dwusprzęgłową przekładnią automatyczną DCT.
W topowym modelu INSTYLE zaoferowano m.in. 14 systemów bezpieczeństwa, cyfrowy wyświetlacz zegarów o przekątnej 10,25 cala i 9-głośnikowy system nagłośnienia premium BOSE z radioodtwarzaczem dysponującym ekranem dotykowym o przekątnej 9,3 cala. We wnętrzu znalazły się też skórzana, czarna tapicerka, indukcyjna ładowarka do telefonu i elektrycznie otwierane okno dachowe.

Aktorka nie kryła swej fascynacji nowym modelem. Chwaląc go zdradziła też jedną tajemnicę, jaką przygotowuje z firmą Mitsubishi:

„Wnętrze tchnie świeżością, a technologiczne zaawansowanie nie onieśmiela, gdyż jest super proste w obsłudze. Cenię sobie również naprawdę niskie spalanie, szczególnie, że często ruszam w trasę, a już niebawem mój ASX pokona ze mną bardzo długie dystanse w ramach kolejnego, ciekawego projektu jaki realizujemy wspólnie z Mitsubishi. Serdecznie zapraszam do śledzenia naszej wyprawy w moich mediach społecznościowych i profilach Mitsubishi Motors Polska. Będziemy opowiadać o naszej przygodzie od czerwca aż do września.”

Mieczyslaw KowalikAnna Cieślak wybrała Nitsubishi ASX, aktora obok samochodu

Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!