Jeśli myślałeś o zakupie auta w najbliższym czasie, to powinieneś rozważyć najnowsze oferty salonu Euromobil. Kupując Fiata jeszcze w tym tygodniu skorzystasz dodatkowo z akcji Black Friday.

Akcja Black Friday potrwa tylko do 23 listopada i obejmuje modele 500 oraz Tipo. Już za 39 990 zł można wyjechać z salonu Fiatem 500. Dobrze wyposażone Tipo kosztuje od 43 900 zł.

Ponadto Euromobil organizuje wyprzedaż samochodów marek Alfa Romeo i Jeep w atrakcyjnych warunkach finansowania – na model Renegade klient otrzyma leasing 100% oraz ubezpieczenie za 1 zł. Promocja leasingu obejmuje wszystkie modele amerykańskiego producenta, a rabaty sięgają wartości 20 000 zł.

Równie dużo można zyskać na zakupie każdego samochodu marki Alfa Romeo. Rabaty mogą sięgnąć nawet 70 000 zł jeżeli zdecydujecie się na rocznik 2017. Najwięcej zyskają osoby, które wezmą auto w atrakcyjny leasing. Tym bardziej, że dużymi krokami zbliżają się zmiany podatkowe, które sprawią, że odliczenia podatkowe nie będą już tak korzystne dla samochodów w cenie powyżej 150 tys. zł.

Przeczytaj o zmianach podatkowych dla leasingowanych samochodów na rok 2019!

Wyprzedaż samochodów marek Fiat, Jeep i Alfa Romeo trwa do końca roku. O szczegóły promocji pytajcie w salonie Euromobil Grupy PGD.

Poprzedni wpis Następny wpis