Firma Japan Motors zaproponowała właśnie trzy atrakcyjne oferty na modele Space Star. Warto też podkreślić, że firma zabezpieczyła pulę samochodów, aby zapewnić klientom natychmiastowy odbiór.

Zanim wspomniemy o ofertach warto jednak przypomnieć najważniejsze fakty.

Mały na zewnątrz, ale wielki w środku

  • Space Star dobrze sprawdzi się w roli zwinnego auta do dojazdów do pracy, oferując kierowcy przyjemność z prowadzenia z dużym nastawieniem na komfort i zwrotność. Auto cechuje dobra widoczność. Dzięki połączeniu specjalnie wyprofilowanego przodu nadwozia (kierowca widzi oba krańce maski silnika), oraz nisko poprowadzonej linii szyb, możemy precyzyjnie wykonywać manewry na drodze. Wysunięte do przodu słupki A oraz nisko poprowadzona linia przewężenia w przedniej części nadwozia znacznie zwiększają pole widzenia kierowcy zarówno przed pojazdem, jak i z boków. Dużą zwrotność uzyskano dzięki promieniowi skrętu wynoszącemu 4,6 metra, co jest jednym z najlepszych wyników w klasie.
  • Mitsubishi Space Star napędza lekki 3-cylindrowy silnik benzynowy o wysokiej sprawności, generujący moc 71 KM i moment obrotowy 102 Nm. Dostępne są 2 przekładnie: manualna i bezstopniowa, automatyczna. Rzadko oferowana przez konkurencję w tym segmencie automatyczna skrzynia biegów sprawia, że Mitsubishi Space Star jeszcze lepiej wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy poszukują niedrogiej alternatywy dla komunikacji miejskiej.
  • Do kluczowych zalet Mitsubishi Space Star należy niska masa własna, co w połączeniu z dynamicznym benzynowym silnikiem, zapewnia dobre osiągi przy bardzo niskim zużyciu paliwa na poziomie 5 l./100 km.

Wyjątkowo korzystne możliwości finansowania modelu 2021

Klienci, którzy zdecydują się na zakup Mitsubishi Space Star 2021 mają możliwość skorzystania z kilku propozycji promocyjnego finansowania swego auta. Pierwszą z nich jest zakup auta z wpłatą własną na poziomie 38 990 zł i zakup dodatkowych pakietów wyposażenia w formie programu ratalnego. Przykładowo decydując się na pakiet INTENSE i automatyczną skrzynię biegów, klient kupuje bazową wersję ENTRY za 38 990 zł. Wartość dodatkowego wyposażenia objęta jest zaś kredytem subwencjonowanym przez MMC Car Poland.

Drugą opcją jest kredyt z niskimi ratami – ten wariant umożliwia zakup samochodu na preferencyjnych warunkach, z atrakcyjnym oprocentowaniem, bez prowizji.

Aby dowiedzieć się o dodatkowe opcje które zaproponowało Japan Motors zapraszamy do KONTAKTU

Poprzedni wpis Następny wpis