Wybierz markę

Dostawcze Fordy w promocji – Transit Courier, Connect, Custom, Transit Van z rabatem, wyprzedaż rocznika 2023

Przed tygodniem pisałem o promocyjnej ofercie na SUV-y Forda – modele Puma i Kuga – pod hasłem „Mocna wyprzedaż Forda”. Taka też mocna wyprzedaż objęła auta użytkowe Forda – od najbardziej kompaktowego Transita Courier po stworzonego do najcięższych zadań Transita Van. W największym modelowo przypadku także rabat otrzymamy największy, bo wynosi on aż 44 000 złotych netto. Konkretnie, które to są dostawcze Fordy w promocji? Modele Courier, Connect, Custom i Transit. Oczywiście nie we wszystkich wersjach i konfiguracjach, bo jak profesjonalni użytkownicy wiedzą, promocja na auta dostawcze to wyjątkowa rzadkość. Czyli także wyjątkowa okazja, którą zdecydowanie warto poznać.

Promocje duże i większe – Transity w wyprzedaży

W największej promocji największego w akcji wyprzedaży Transita Van rabat sięga 44 000 złotych. Wielki możliwościami samochód to i wielki rabat. Dodam jeszcze – dostawczak wielki niezliczonymi możliwościami. Bo przecież konfiguracji Ford Transit ma ogrom i w związku z tym sprawdza się w wielu branżach i do wielu zadań. Dostawcze Fordy w promocji – Transit Courier, Connect, Custom, Transit Van z rabatem, wyprzedaż rocznika 2023

Stwierdzenie „modele dopasowane do potrzeb każdej firmy” jest w przypadku dostawczych Fordów najprawdziwsze wśród prawdziwych. Wszyscy, którzy mają doświadczenia z zakupem samochodu dostawczego wiedzą, że w zdecydowanej większości konfiguruje się je (i produkuje) pod zamówienie. Ale jednak najchętniej wybierane wersje zamawia się na zapas i kiedy zapas jest za duży, wprowadza promocję. Dlatego wyprzedaż rocznika w Fordzie w odniesieniu do samochodów dostawczych dotyczy tylko aut dostępnych od ręki. Wobec tego przykładowe ceny startowe, które podaję na dostawcze Fordy w promocji, są cenami konkretnych egzemplarzy z wyposażeniem opcjonalnym, które w ofertach Centrum Pojazdów Dostawczych Forda znalazłem. Tym bardziej więc zachęcam do kontaktu z najbliższym sobie Centrum Pojazdów Dostawczych.

Ponieważ profesjonaliści użytkujący samochody dostawcze wiedzą o każdym z nich nieporównanie więcej niż ja, nie będą zanudzał skrótowymi charakterystykami modeli. Od razu przystępuję do przejrzystej prezentacji korzyści, jakie przynosi wyprzedaż rocznika w Fordzie w segmencie aut użytkowych.Dostawcze Fordy w promocji – Transit Courier, Connect, Custom, Transit Van z rabatem, wyprzedaż rocznika 2023

Dostawcze Fordy w promocji – aktualna oferta

Wyprzedaż dostawczych Fordów, obejmująca cztery modele, opiera się na rabatach. Rabaty, podobnie jak ceny, podaję w kwotach netto.

Oto wyjątkowe okazje na dostawcze Fordy w promocji.
Ford Transit Courier – rabat do 16 000 złotych, cena od 61 500 złotych netto. Cena uwzględnia wyposażenie opcjonalne dostępnego od ręki Forda Transit Courier Van, Trend, ze stukonnym silnikiem EcoBoost i sześciobiegową przekładnią manualną.
Ford Transit Connect Van – rabat do 28 000 złotych, cena od 89 500 złotych netto. W cenie mamy wyposażenie opcjonalne dostępnej od ręki wersji 210 L2, Trend, ze stukonnym silnikiem EcoBlue i manualną skrzynią sześciobiegową.
Ford Transit Custom – rabat do 29 000 złotych, cena od 119 500 złotych netto. Cena zawiera wyposażenie opcjonalne dostępnej od ręki wersji 300 L2, Trend, 2.0 EcoBlue 130 KM z sześciobiegową przekładnią manualną.
Ford Tranist Van – rabat do 44 000 złotych, cena od 129 500 złotych netto. W cenie jest uwzględnione opcjonalne wyposażenie dostępnej od ręki wersji 350 L3, Trend, z dwulitrowym silnikiem EcoBlue o mocy 130 KM i manualną skrzynią sześciobiegową.

Ponownie zapraszam do kontaktu z CPD Forda i do poznania pełnej oferty promocyjnej, jaką jest mocna wyprzedaż dostawczych Fordów.

Władysław Adamczyk
Zdjęcia: Ford

czerwony van z boku/przodu, Dostawcze Fordy w promocji – Transit Courier, Connect, Custom, Transit Van z rabatem, wyprzedaż rocznika 2023 czerwony van z boku/tyłu, Dostawcze Fordy w promocji – Transit Courier, Connect, Custom, Transit Van z rabatem, wyprzedaż rocznika 2023 Dostawcze Fordy w promocji – Transit Courier, Connect, Custom, Transit Van z rabatem, wyprzedaż rocznika 2023 Dostawcze Fordy w promocji – Transit Courier, Connect, Custom, Transit Van z rabatem, wyprzedaż rocznika 2023 niebieski Transit Van z rabatem, Dostawcze Fordy w promocji – Transit Courier, Connect, Custom, Transit Van z rabatem, wyprzedaż rocznika 2023 Dostawcze Fordy w promocji – Transit Courier, Connect, Custom, Transit Van z rabatem, wyprzedaż rocznika 2023 Dostawcze Fordy w promocji – Transit Courier, Connect, Custom, Transit Van z rabatem, wyprzedaż rocznika 2023 Dostawcze Fordy w promocji – Transit Courier, Connect, Custom, Transit Van z rabatem, wyprzedaż rocznika 2023
Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!