Wybierz markę

Ford Kuga 2023 z boku i przodu, wyprzedaż rocznika w Fordzie , promocja mocna wyprzedaż Forda

Aktualna promocja w Fordzie także przymiotnik w nazwie ma konkretny, gdyż jest to „Mocna wyprzedaż Forda”. I kiedy popatrzy się na oferty, to przestaje się myśleć o niecierpliwym na nie oczekiwaniu, a zaczyna analizować korzyści. Ja w tym wpisie skupię się na dwóch modelach w promocji, które zawiera wyprzedaż rocznika w Fordzie, na tych najatrakcyjniejszych. Najatrakcyjniejszych pod względem promocyjnym, oceniając obiektywnie, bo wyliczone kwoty korzyści zawsze są obiektywne. Jednocześnie z drugiej strony – subiektywnie, bo akurat te modele należą do moich ulubionych, miedzy innymi dlatego, że lubię prosto siedzieć. Prosto siedzimy w SUV-ach i crossoverach, więc już wiadomo, że sponsorami dzisiejszego odcinka są literki K, jak Kuga i P, jak Puma.

Wspomniane analizowanie korzyści, jakie przynosi wyprzedaż rocznika w Fordzie ma także dosłowne znaczenie. Dla każdej z osób zainteresowanych skorzystaniem z promocji element „rok ubezpieczenia gratis” albo „pakiet ochrony Ford Protect” będzie miał inną wartość.czerwony Ford Puma przodem/bokiem - najlepszy miejski crossover wg What Car, wyprzedaż rocznika w Fordzie, Mocna wyprzedaż Forda, Puma w promocji z rabatem

Mocna wyprzedaż rocznika w Fordzie – Puma

Mocną wyprzedaż zaczyna u nas szczególnie mocny zawodnik – Ford Puma. Tak mocny, że według jurorów prestiżowego plebiscytu „What Car?” przez cztery lata nie narodzi się lepszy od niego mały SUV. Nasz ostatni redakcyjny test Forda Puma potwierdził oceny i wnioski z testów wcześniejszych. Otóż, w różnych wersjach napędowych Puma łączy z oryginalnym stylem i funkcjonalnością kulturę pracy oraz elastyczność silnika i oszczędne spalanie. Do najlepszej w klasie pojemności bagażnika nasz kierowca testowy, zawołany wędkarz, dodałby jeszcze zachwyty nad MegaBoxem ukrytym pod podłogą kufra.

Wyprzedaż rocznika w Fordzie sprawiła, że Pumę możemy mieć teraz już od kwoty 93 900 złotych. A promocyjna cena to nie wszystkie korzyści. Jednocześnie bowiem otrzymujemy cztery lata ochrony w pakiecie Ford Protect, a więc gwarancję z opieką serwisową w cenie. Zostawmy jednak zyski deklarowane, a wróćmy do naszych zysków oczywistych i natychmiastowych, bo tych łączna wartość wynosi 29 000 złotych. Na korzyści składają się: rabat do 21 000 złotych, rok ubezpieczenia gratis i 4 000 złotych premii za odkup. Z kolei firmom mocna wyprzedaż Forda przynosi miesięczną ratę leasingu od kwoty 665 złotych. To oferta Ford Leasing Opcje, której zaletą są równocześnie bardzo uproszczone formalności na drodze do nowego Forda (nie tylko Puma).dwa samochody na miejskiej ulicy - Ford Kuga 2023, wyprzedaż rocznika w Fordzie, Kuga w promocji z rabatem

Jeszcze mocniejsza wyprzedaż rocznika w Fordzie – Kuga

Drugi SUV, którego objęła wyprzedaż rocznika w Fordzie, oferuje większe wymiary, więcej przestrzeni, więcej… chyba wszystkiego. W tym także więcej korzyści wynikających z promocji. Tym modelem jest oczywiście nowy Ford Kuga, w którego przypadku mocna wyprzedaż rocznika pozwala zyskać nawet do 39 000 złotych. Tyle wynosi suma korzyści przy zakupie w promocji wersji plug-in hybrid. Zaledwie 200 złotych mniej zyskamy przy zakupie zwykłej hybrydy, której promocyjna cena zaczyna się od 164 790 złotych. Tym ważniejsze jest przeanalizowanie, który z napędów hybrydowych, jakie do wyboru daje nam Ford Kuga, będzie dla nas najlepszy. Odpowiedź, że jeśli możemy pod domem ładować samochód z gniazdka, to hybryda plug-in, nie wyczerpuje wszystkich zmiennych. Analizowaliśmy je we wpisie Ford Kuga – którą hybrydę wybrać – oceny, porównanie, korzyści. Nic jednak nie zastąpi osobistych przemyśleń, dlatego zachęcamy do jazd testowych i zasypywania pytaniami doradców w salonach Forda.

Po bliższym poznaniu napędów hybrydowych Forda Kuga przyjdzie czas na poznanie szczegółów oferty specjalnej, jaką jest wyprzedaż rocznika w Fordzie. Jak napisałem, suma korzyści sięga 39 000 złotych i w przypadku każdej wersji ma te same składowe. Wręcz symboliczna różnica bierze się z innych podstaw do wyliczenia kwoty ubezpieczenia, a to otrzymujemy na pierwszy rok gratis. Najcenniejszym elementem promocji jest zdecydowanie rabat do 29 500 złotych, któremu może towarzyszyć 4 000 złotych premii za odkup. Ponadto otrzymujemy jeszcze pakiet ochronny Ford Protect na cztery lata, czyli poza gwarancją także opiekę serwisową w cenie. Podobnie jak w przypadku Pumy, mocna wyprzedaż Forda wiąże się z korzyściami dla firm w programie Ford Leasing Opcje. Wysokość raty w tym programie zaczyna się od 879 złotych netto miesięcznie.

Z pełnym przekonaniem zachęcamy, by poznać więcej szczegółów dotyczących promocji na SUV-y na stronie „Mocna wyprzedaż Forda – samochody osobowe”.

Władysław Adamczyk
Zdjęcia: Ford

Ford Puma z rabatem, wyprzedaż rocznika w Fordzie zielony samochód miejski sportowy crossover z tyłu na tle nieba - Ford Puma ST Line - najlepszy miejski crossover wg What Car czerwony samochód tyłem bokiem 3/4 - Ford Puma - najlepszy miejski crossover wg What Car dwa samochody na miejskiej ulicy - Ford Kuga 2023, wyprzedaż rocznika w Fordzie, Kuga w promocji z rabatem Ford Kuga 2023 z boku, wyprzedaż rocznika w Fordzie (8) Ford Kuga 2023 z boku i przodu, wyprzedaż rocznika w Fordzie , promocja mocna wyprzedaż Forda
Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!