Pracownicy firm kurierskich, obok służb medycznych, są jednym z najbardziej obciążonych zawodów w czasach epidemii COVID-19. To w dużej mierze na nich spoczywa odpowiedzialność za zaopatrzenie gospodarstw w produkty pierwszej potrzeby i to oni potrzebują dziś niezawodnego, funkcjonalnego samochodu dostawczego.
Dla spełnienia tej potrzeby, marka Fiat Professional wychodzi ze specjalnie przygotowaną ofertą na zakup Fiata Ducato Furgon, najlepszego narzędzia do pracy każdego pracownika firmy transportowej w mieście i poza nim. W ramach oferty do końca czerwca br. przedsiębiorcy, którzy nabywają auto do celów realizacji usług kurierskich i transportowych, otrzymają atrakcyjny rabat w wysokości do 7% większej niż w standardowej promocji. Program dotyczy Fiatów Ducato Furgon we wszystkich opcjach wyposażenia, z 2019 roku produkcji, dostępnych od ręki u Dealerów FCA Poland.

Fiat Ducato od lat należy do najpopularniejszych aut dostawczych na rynku, w zeszłym roku co 7 nabywca dużego samochodu dostawczego w klasie do 3,5 t. zdecydował się właśnie na ten model. Ducato przekonuje zarówno pod względem wartości użytkowych, elastyczności zastosowań i oferowanych zabudów, jak i jakości sieci dealerskiej oraz serwisowej Fiat Professional. Auto oferuje osiem pojemności ładunkowych od 8 do 17 m3, ładowność do 2,2 tony i przeszło dwa tysiące możliwych konfiguracji pozwalających dostosować pojazd do indywidualnych potrzeb Klienta. Ducato występuje jako Furgon do transportu towarów, Kombi i Panorama przeznaczone do przewozu osób oraz podwozie do zabudowy. W szerokiej i nowoczesnej gamie jednostek napędowych znajdują się odpowiednie silniki do każdego zadania: wysokoprężne, przystosowane do pracy pod dużym obciążeniem MultiJet2 o mocach od 115 do 180 KM oraz oszczędny, dynamiczny i ekologiczny Natural Power na gaz ziemny o mocy 136 KM. Dla przedsiębiorców szczególne znaczenie mają najniższe w kategorii koszty utrzymania i optymalny „total cost of ownership” (całkowity koszt posiadania).

Fiat Ducato Furgon dostępny w ofercie kurierskiej to najlepsza oferta na rynku pojazdów dostawczych. Łączy ona atrakcyjne ceny, zaczynające się już od 69 900 zł netto za wersję L2H2 120 KM z 2019 roku, z całą gamą zalet obejmujących niezwykle duży wybór wersji i opcji silnikowych, dostępność od ręki i proste formalności.
Program jest dedykowany dla Klientów profesjonalnych i trwa do 30.06.2020.

190626_Fiat_Professional-Ducato-MY2020_22

telefon: (22) 510 00 90

Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!