Maja Włoszczowska za kierownicą Forda Explorera dociera do Małopolski. Tam przesiada się na rower typu gravel, aby odkryć trasy w okolicach dwóch malowniczych jezior.
„Maja Explorer” część trzecia to kolejny odcinek serii przegotowanej przez  Na kanale YouTube Ford Polska

W tym odcinku podchodzimy do roweru nieco spokojniej. Stawiamy na komfortowe, relaksujące i wygodne odkrywanie Małopolski. Tutaj idealnie sprawdzi się tak zwany „gravel”, czyli rower szosowy przystosowany do jazdy również po nieutwardzonych ścieżkach. Spotkamy się również z Jarkiem Dymkiem, który jest jednym z pierwszych i czołowych bikefitterów w Polsce. Zawodowo zajmuje się on doborem indywidualnych ustawień roweru do budowy anatomicznej i aktualnych zdolności motorycznych użytkownika. Jego wskazówki pozwolą Wam jeździć na rowerze dłużej i bezpieczniej dla narządu ruchu. Oczywiście to nie wszystkie atrakcje, które przygotowałam dla Was razem z Ford Polska – powiedziała Maja Włoszczowska.

Ford Explorer i nietypowy projekt

Maja Explorer to cykl w którym Maja Włoszczowska, kierownicą 457- konnego, hybrydowego Forda Explorera, wyrusza w Polskę w poszukiwaniu najlepszych miejsc do jazdy na różnego typu rowerach. Zarówno rekreacyjnie jak i sportowo. Zgodnie z duchem Explorera, Maja odkrywa ciekawe zakątki naszego kraju. Spotka się też z niezwykłymi ludźmi, opowiada o różnych odmianach kolarstwa i promuje sportowy styl życia.

Wcześniejsze części:

Nietypowy projekt, czyli Maja Explorer cz 1

Województwo Dolnośląskie – Maja Explorer cz 2

MAJA EXPLORER
Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!