INFINITI-FX-RBR

Zapewne pamiętacie zapowiadaną przez nas limitowaną edycję Infiniti FX Sebastian Vettel? Specjalnie dla europejskich klientów Infiniti przygotowało coś jeszcze.

Sebastian Vettel jeżdżący w barwach ściśle współpracującego z marką Infiniti Red Bull Racing wygrał w cuglach sezon 2011 w Formule 1. Specjalnie z tej okazji wszyscy, którzy zdecydują się na zakup dowolnego modelu Infiniti FX, wezmą udział w losowaniu uczestnictwa w FX World Champion Experience. Spośród klientów wylosowanych zostanie 10 osób, które pojadą w przyszłym roku do Wielkiej Brytanii, do siedziby Red Bull Racing w Milton Keynes.

Infiniti FX30d S Premium – SUV przez duże S [test]

Na miejscu szczęśliwi właściciele Infiniti FX będą mogli z bliska przyjrzeć się pracom przygotowawczym i treningom do nowego sezonu 2012 w Formule 1. Zwiedzający zostaną zaproszeni do miejsca, w którym bolid przechodzi przez wszystkie fazy aż do wyjechania na tor – od projektowania, przez produkcję, po sam montaż. Ostatnią atrakcją będzie bezpłatne oklejenie ich egzemplarza modelu FX barwami Red Bull Racing (oczywiście za ich zgodą). Później usługa ta będzie dostępna dla wszystkich posiadaczy FX, jednak tylko za dodatkową opłatą.

Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!