Wybierz markę

dopłaty do elektryków

Sprzedaż wszystkich modeli KONA w Europie przekroczyła 367 000 sztuk od momentu wprowadzenia na rynek w roku 2017. Około 40 procent całej sprzedaży modelu KONA w Europie to wersje hybrydowe lub elektryczne

Gama modelu KONA oferuje Klientom szeroki wybór dostępnych układów napędowych i wyposażenia, dopasowanych niemal do każdego stylu życia. Kompaktowy SUV został wprowadzony na rynek w 2017 roku z dwoma silnikami benzynowymi.

W ciągu następnych czterech lat Hyundai wprowadził napędy hybrydowe oraz elektryczne, a następnie usportowioną wersję N Line. Niedawno Hyundai wprowadził na rynek w pełni sportowy model KONA N. Różnorodność wersji napędowych i wyposażenia sprawia, że Hyundai KONA jest jednym z najbardziej uniwersalnych samochodów.

SUV idealny

Hyundai KONA to pełnoprawny SUV. Wszystkie wersje napędowe – spalinowe i elektryczne, oferują dużo miejsca wewnątrz przy zachowaniu kompaktowych wymiarów. Klienci mogą wybierać między napędem na przednie oraz cztery koła. Mając nieco ponad cztery metry długości, 1,8 m szerokości i 1,57 m wysokości, KONA zapewnia kierowcom doskonałą widoczność i przestrzeń wewnątrz, a jednocześnie umożliwia łatwe wsiadanie i manewrowanie.

Chcesz poznać pełną ofertę? ZADZWOŃ

Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!