Wybierz markę

Poznań Motor Show to największa i najważniejsza impreza motoryzacyjna w Polsce i jedne z największych targów samochodowych w środkowej Europie. Zobacz jakie nowości i ciekawe auta marek Grupy PGD będziesz mógł zobaczyć już 28 marca, czyli od dziś.

To będą targi, gdzie gwiazdami zostaną SUV-y i auta elektryczne. Na stoisku Alfy Romeo obok bolidu Formuły 1 Alfa Romeo Racing pojawi się także pierwszy hybrydowy samochód typu plug-in i jednocześnie pierwszy średniej wielkości SUV Alfy Romeo. Mowa o koncepcyjnym jeszcze modelu Tonale, który niedawno był gwiazdą podczas salonu genewskiego.

Nie zabraknie żadnej marki FCA i żadnego modelu. Na stoisku Fiata najciekawsze premiery to Tipo w nowych wersjach Street, Mirror i Spor. Abarth w okrągłą 70. rocznicę istnienia marki ma do zaprezentowania najnowszą specyfikację modelu 595 Pista, a Jeepy Renegade Trailhawk i Compass Trailhawk pokażą, że nawet SUV-y mogą być autami do jazdy po bezdrożach.

alfa_romeo_tonale

W Poznaniu nie zabraknie marek koreańskich Kia i Hyundai. Pierwsza poza niemal całą gamą modelową ma trzy auta, które mogą przyciągnąć największe zainteresowanie. Policyjny Stinger w barwach „bojowych” to już hit nie tylko tych targów. W strefie Emocje zobaczycie także ProCeeda w wersji GT i GT Line. Ważniejszym wydarzeniem rynkowym jest jednak polska premiera elektrycznego SUV-a Kii e-Niro.

hyundai_tucson_n_line_8

Z kolei Hyundai przywiezie dwie inne nowości w Polsce. Po pierwsze, najpopularniejszy SUV Tucson w najnowszej specyfikacji N Line. Sportowo stylizowane auto dopiero co miało swoją premierę i nie było pokazywane jeszcze na żadnych międzynarodowych targach samochodowych. Natomiast obok ekologicznej rodziny Ioniq pojawi się elektryczny SUV zasilany wodorem Hyundai Nexo – po raz pierwszy w Polsce. Mniej egzotycznym, ale też bardziej przystępnym autem elektrycznym będzie także Kona Electric, której walory można będzie poznać podczas targów.

Dwie z genewskich premier – nowe Mitsubishi ASX i pickup L200 – zostaną zaprezentowane 28 marca podczas wystawy Poznań Motor Show. Żadnego z tych aut nie ma jeszcze w salonach, a na rynek wjadą jesienią.

a

Największą atrakcją ekspozycji marki Nissan na targach będzie Leaf Nismo RC, czyli ekstremalna wersja popularnego auta elektrycznego. To samochód wyścigowy, który powstał na bazie nowego Leafa, pokazujący, że auta elektryczne też mogą być fascynujące.  Obok będzie oczywiście stał seryjny, Leaf e+ z większym akumulatorem i zasięgiem. Natomiast na stoisku TVN Turbo będzie można przyjrzeć się z bliska konstrukcji Nissana LEAF, przekrojonego na pół. Dokładnie takiej:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=xYAc89xdY6I[/youtube]

Gwiazdami poznańskich stoisk marek Seat i Cupra będą dwa SUV-y – największy Tarraco i najszybszy Ateca. wielbiciele osiągów będą mogli zobaczyć limitowaną wersję Seata Leona Cupry ST 370, przygotowaną przez polskiego importera hiszpańskiej marki oraz polskiego przedstawiciela firmy tubingowej ABT.

Targi Poznań Motor Show 2019 odbędą się w dniach 28-31 marca w halach MTP przy ul. Głogowskiej 14.

Godziny otwarcia targów:

Czwartek (28.03): 8:00 – 14:00 (Press Day)

Czwartek (28.03): 14:00 – 19:00 (VIP Day)

Piątek (29.03): 10:00 – 18:00

Sobota (30.03): 10:00 – 18:00

Niedziela (31.03): 10:00 – 18:00

 

Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!