Wybierz markę

Jeden z najpopularniejszych SUV-ów w Polsce Hyundai Tucson otrzymał właśnie sportowy strój. To kolejny model w specyfikacji N Line dostępny na naszym rynku. Zmiany dotyczą nie tylko samego wyglądu.

Podobnie jak pozostałe modele w specyfikacji N Line nowy Hyundai Tucson otrzymał sportową stylizację, w tym czarne elementy kontrastujące z wyrazistymi lakierami. Nowa stylistyka pasuje do tego klimatu. Ostre cięcia i proste kształty tworzą specyficzny styl SUV-a o cechach sportowych. Co więcej, nie tylko z zewnątrz.

Hyundai Tucson N Line

Zobacz test nowego Hyundaia Tucsona

We wnętrzu panuje głęboka czerń poprzecinana poprzecinana czerwonymi wstawkami i przeszyciami tapicerki. Siedzenia wykończone zamszem mają bardziej wyprofilowany kształt i logo N. Podobnie jak kierownica obszyta czarną skórką i czerwoną nicią. Drążek zmiany biegów w wersji z manualną przekładnią wykończono w taki sam sposób. Całość uzupełniają aluminiowe nakładki na pedały i podpórka pod stopę kierowcy.

Hyundai Tucson N Line

Nowością w Tucsonie obecnej generacji jest adaptacyjny system amortyzacji ECS. Dostosowuje on siłę tłumienia amortyzatorów do sytuacji na drodze oraz preferencji kierowcy. W modelu N Line zoptymalizowano go do dynamicznej jazdy. Podobnie jak hybrydowy napęd, który ma dawać więcej przyjemności podczas prowadzenia samochodu. Logika ECS reaguje szybciej zarówno na ruchy nadwozia, jak i polecenia kierowcy. W trybie normalnym zapewnia wciąż dobry komfort jazdy, natomiast tryb Sport udoskonalono i oferuje teraz lepszą kontrolę i informacje zwrotne w całym zakresie prędkości. Również układ kierowniczy poddano nowej, bardziej sportowej kalibracji i stawia większy opór na kierownicy.

Nowy Hyundai Tucson N Line jest oferowany we wszystkich wersjach silnikowych, zarówno benzynowych T-GDI jak i hybrydowych. Inne modele oferowane w specyfikacji N Line to linia i30 oraz miejskie i10 oraz i20.

Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!