Wybierz markę

Infiniti JX

Wakacje to dla Infiniti pracowity okres. Od jakiegoś czasu słyszymy o nowym modelu luksusowego oddziału Nissana – siedmioosobowym crossoverze o nazwie JX. Jego odsłonięcie nastąpi 18 sierpnia podczas Pebble Beach Concours d’Elegance, a dziś prezentujemy Wam pierwsze zdjęcie udostępnione przez Infiniti.

Infiniti JX wyszpiegowane!

Łącząc to zdjęcie z zaprezentowanym wcześniej ogólnym szkicem sylwetki pojazdu i zdjęciami szpiegowskimi, możemy wyobrazić sobie ogólny wygląd samochodu. Jak na crossovera przystało, pojazd będzie miał lekko podniesione zawieszenie oraz typową dla tej klasy samochodów bryłę. Nie będzie ona jednak tak agresywna jak w modelu FX, a bardziej „prostokątna” – przypominająca mniejszą odmianę niedostępnego na polskim rynku modelu QX56.

Infiniti JX
Infiniti JX - zdjęcie szpiegowskie (fot. World Car Fans)

Infiniti twierdzi, że na rynku nie ma luksusowych pojazdów dla 7 osób, a więc właśnie w tę niszę rynkową celuje japoński producent. Samochód ma cechować się wyrafinowanym i ekskluzywnym wnętrzem oraz mnogością opcji konfiguracji 7 miejsc siedzących.

Infiniti JX – przepis na crossovera

Po premierze na Pebble Beach Concours d’Elegance Infiniti JX będzie miało światowy debiut na targach w Los Angeles w listopadzie 2011 roku, a do salonów trafi wiosną 2012 roku.

Infiniti JX

Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!