Wybierz markę

Przez kilkanaście lat INFINITI dostarczało samochody klasy premium i obsługiwało ponad 55 000 ich właścicieli w Europie Zachodniej i Środkowej. Wraz z oficjalnym zakończeniem sprzedaży nowych pojazdów INFINITI w tym regionie z dniem 1 kwietnia 2020 r. Nissan uruchomił sieć autoryzowanych serwisów INFINITI dla klientów tej luksusowej marki.

SONY DSC
SONY DSC

Wybrano ponad 150 placówek rozmieszczonych strategicznie w całej Europie Zachodniej i Środkowej, a ich personel został przeszkolony w zakresie pełnej obsługi samochodów INFINITI, obejmującej przeglądy okresowe oraz naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Około 90% tych autoryzowanych serwisów to dotychczasowi partnerzy marki Nissan.

Uruchomienie sieci z dniem 1 kwietnia 2020 r. jest dowodem na nieustające zaangażowanie Grupy Nissan w zapewnienie pełnej obsługi posprzedażowej właścicielom ponad 55 000 pojazdów INFINITI w Europie Zachodniej i Środkowej.

SONY DSC
SONY DSC

Przez wszystkie lata obecności w Polsce INFINITI sprzedało 4261 samochodów. Dotychczasowe 6 Centrów INFINITI w największych miastach Polski będzie nadal funkcjonować jako Autoryzowane Serwisy INFINITI, z drobnymi zmianami. W Warszawie i Wrocławiu placówki będą działać w tych samych miejscach, co dotychczas. W Gdańsku zmienia się lokalizacja serwisu, natomiast klienci INFINITI w Krakowie, Poznaniu i Sosnowcu będą obsługiwani przez sąsiednich dealerów Nissan Japan Motors.

Steve McLennan, szef INFINITI Europe, powiedział: „Zamykając sprzedaż nowych samochodów INFINITI w Europie Zachodniej i Środkowej, mamy jednocześnie przyjemność potwierdzić ustanowienie sieci autoryzowanych serwisów INFINITI obejmującej cały region”.

SONY DSC
SONY DSC

Jean-Christophe Mercier, wiceprezes ds. obsługi posprzedażnej w Nissan Europe, powiedział: „Nissan ma zaszczyt wspierać tworzenie sieci autoryzowanych serwisów INFINITI, dzięki której właściciele samochodów marki INFINITI w całej Europie zachowają dostęp do wysoce profesjonalnej i dogodnej obsługi w zakresie przeglądów oraz napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych”.

SONY DSC
SONY DSC

Informacje o lokalizacji najbliższego Autoryzowanego Serwisu INFINITI można uzyskać odwiedzając stronę www.infiniti.pl lub kontaktując się telefonicznie z zespołem obsługi klienta INFINITI Europe pod numerem +48 22 12 84 983.

Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!