Wybierz markę

Seat Leon 2013

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Naprzeciw potrzebom wszystkich zmotoryzowanych wybierających się na urlop wyszedł Seat ze swoimi letnimi promocjami.

Specjalna oferta została przygotowana z myślą o wszystkich, którzy chcą niedużym kosztem poprawić komfort i bezpieczeństwo podróżowania. Dokładną kontrolę przed długą trasą Seat wykonuje już za symboliczną złotówkę. Z tej oferty nie można nie skorzystać, jeśli ceni się bezpieczeństwo swoje oraz swoich bliskich.

Dla poprawy komfortu przed długimi letnimi podróżami można również przeprowadzić dezynfekcję klimatyzacji za jedyne 89 zł. Diagnostyka komputerowa jest jeszcze tańsza, bo teraz w promocyjnej cenie kosztuje zaledwie 69 zł.

Przed letnimi wojażami warto też sprawdzić stan oleju silnikowego. Jego wymiana w serwisach Seata kosztuje teraz 249 zł.

To nie koniec atrakcyjnych ofert hiszpańskiego producenta. W ofercie Seata znajdują się też oryginalne akcesoria, takie jak uchwyt rowerowy na dach za 415 zł i boks dachowy za 1499 zł. Wszystkim turystom do gustu przypadnie też lodówka za 699 zł oraz wykładzina antypoślizgowa do bagażnika za 189 zł. To doskonałe wyposażenie np. przy wyjeździe na kemping.

Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!