W listopadzie ubiegłego roku Nissan uruchomił usługę wynajmu długoterminowego. Teraz do programu „Nissan Abonament” dołączają modele z roku produkcji 2021, w tym Micra w wersji wyposażenia Business Pro.

Ten miejski hatchback dostępny jest w promocyjnej ofercie 812 zł netto / 999 zł brutto miesięcznie przy okresie wynajmu wynoszącym 24 miesiące i przebiegu 30 000 km na cały okres finansowania. Wpłata własna wynosi 0%, a przeglądy, naprawy (również blacharsko-lakiernicze), opony zimowe oraz pakiet ubezpieczenia klient otrzymuje w opłacie miesięcznej. W razie konieczności zatrzymania samochodu w serwisie, użytkownikowi przysługuje samochód zastępczy.

W czasie umowy klient ponosi jedynie koszty związane z codzienną eksploatacją pojazdu. Są to zatem tylko tankowanie i uzupełnianie płynów. Po zakończonej umowie klient może zwrócić używany samochód lub wymienić go na nowy.

Z oferty wynajmu Nissana Micra Business Pro mogą skorzystać zarówno firmy, jak i klienci indywidualni.

Dlaczego Micra?

To sprytny hatchback, który idealnie sprawdzi się w ruchu miejskim, w codziennej drodze do i z pracy. Przyciągającą wzrok sylwetkę charakteryzują sportowe proporcje i energetyczne kolory. Dach sprawiający wrażenie unoszącego się w powietrzu, czarne tylne słupki i schowane klamki tylnych drzwi Nissana Micra podkreślają bezkompromisowy design i wszechstronność tego miejskiego 5-drzwiowego samochodu.

Co więcej kryje wersja Business Pro?

Ta wersja posiada benzynowy silnik o pojemności 1,0 l i mocy 92 KM, połączony z 5-biegową manualną skrzynią biegów. Jest wyposażona między innymi w 16‑calowe obręcze kół Genki, automatyczną klimatyzację, elektrycznie regulowane szyby z przodu i z tyłu oraz stylowe nowoczesne wykończenie wnętrza i metalizowany lakier nadwozia.

Dodatkowo Micra jest pełna inteligentnych technologii Nissana, które zapewniają komfort i bezpieczeństwo, komunikację ze światem oraz rozrywkę podczas jazdy. Są to m.in.

  • tylne czujniki parkowania,
  • światła w technologii LED,
  • tempomat,
  • 6 poduszek powietrznych,
  • 7-calowy wyświetlacz dotykowy
  • System Audio PLUS (kompatybilny z Apple CarPlay® i Android Auto®).
Program Nissan Abonament obejmuje osobowe modele Nissana z roczników modelowych 2021 i 2020: Micra, Juke, Qashqai, X-Trail oraz LEAF. Dla każdego z nich można dobrać maksymalny roczny przebieg oraz czas trwania najmu. Dla klienta biznesowego oferta Nissan Abonament Pro to miesięczna opłata w kwotach netto, dla indywidualnego – abonament skalkulowany w kwotach brutto.
Poprzedni wpis Następny wpis