Mitsubishi Motors zrobiło ukłon w stronę narciarzy i wszystkich wielbicieli sportów zimowych. Przygotowało dwie wersje specjalne modeli ASX oraz Outlander, którym nie straszna będzie żadna zima i żaden górski wyjazd.

Crossovery to idealne pojazdy na zimowe wojaże. Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, później mamy sylwestrowe szaleństwa, a po niedługim czasie nasze dzieci będą miały ferie. Tak więc początek grudnia to idealna okazja do odwiedzenia salonów Mitsubishi Motors by przyjrzeć się ofercie skierowanej do wielbicieli sportów zimowych. Specjalne wersje crossoverów Mitsubishi na pewno spodobają się fanom narciarstwa. Co oferują?

Dwie marki mające ogromne doświadczenia w sporcie i potężny bagaż doświadczeń w ekstremalnych wyzwaniach, podjęły współpracę by stworzyć samochód dla narciarzy. Mitsubishi wie jak budować samochody z napędem na cztery koła radzące sobie w najtrudniejszych warunkach. Natomiast firma Fischer jest czołowym producentem najwyższej klasy sprzętu narciarskiego. Owocem współpracy jest Mitsubishi ASX oraz Outlander w wersji Fischer Edition. Oba modele mają szereg dodatków i elementów wyposażenia, niezbędnych podczas wyjazdu na zimowe ferie.

Mitsubishi ASX Fischer jest dostępny w jednej z dwóch wersji silnikowych. Do wyboru: mocny diesel 1,8 DID 150 KM, z napędem na cztery koła lub oszczędny silnik benzynowy 1,6 l o mocy 117 KM, dostępny również z przekładnią automatyczną. W skład pakietu Fischer dla tego modelu wchodzi bagażnik dachowy, specjalny dachbox oraz narty  Fischer RC4 Worldcup SC z wiązaniami RC4 Z12. Pod oznaczeniem modelu znajdzie się dodatkowe oznaczenie wersji specjalnej. Wnętrze dostało srebrne ramki nawiewów, welurowe dywaniki z logo Fischer. Klient otrzymuje srebrną osłonę przedniego i tylnego zderzaka, a także listwę ochronną na tylny zderzak oraz nakładki na progi ze stali nierdzewnej. We wnętrzu może znaleźć się skórzano-materiałowa tapicerka siedzeń z logo wersji specjalnej Fischer Edition.

Mitsubishi ASX Fischer Edition nie jest dostępny jedynie w wersji Inform lub RalliArt. Wersję specjalną przygotowano w czterech standardach wyposażenia: Invite, Intense, Blue Sky, Intense Plus. Pierwsza z silnikiem benzynowym kosztuje 83 490 zł, a z silnikiem Diesla 105 490 zł. Tylko w wersji wysokoprężnej ASX Fischer Edition jest dostępny z napędem 4WD.

Model Outlander Fischer Edition jest dostępny tylko w jednej wersji wyposażenia, a bazuje na bogatej odmianie Intense Plus. Dlatego też skórzano-materiałowa tapicerka z logo Fischer jest w standardzie, podobnie jak bagażnik dachowy, specjalny box oraz narty. Samochód wyposażono również w chromowane nakładki klamek, listwę pokrywy bagażnika oraz osłony lusterek bocznych. 7-osobowa kabina jest nagłaśniana przez system Premium Audio Rockford Fosgate 710W z 9 głośnikami i kamerą cofania.

Pod maską specjalnego Outlandera może znaleźć się silnik benzynowy 2,0 MIVEC lub nieco większy diesel 2,2 DI-D. Oba osiągają moc 150 KM i mogą być wyposażone w automatyczną skrzynię biegów. Mitsubishi Outlander Fischer Edition jest dostępny w 3 kolorach nadwozia: białym i czarnym perłowym oraz metalicznym grafitowym. W tym modelu napęd na cztery koła jest standardem. Cena za wersję benzynową to 124 890 zł, natomiast za diesla trzeba zapłacić 138 890 zł. Ponadto Mitsubishi oferuje rabaty do 10 000 zł, o co warto spytać sprzedawcę.

Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!