Wybierz markę

salon Mitsubishi Japan Motors Wrocław

Miło jest nam poinformować, że już niebawem rozpocznie działalność czwarty salon Mitsubishi Japan Motors. Otworzy on swoje drzwi prawie w stolicy Dolnego Śląska. Napisaliśmy „prawie w stolicy”, bo salon jest zlokalizowany w podwrocławskiej  Długołęce. Oczywiście, że przy samochodowej ulicy Wrocławskiej. Jest nam niezmiernie miło, że możemy zaprosić Państwa – nie tylko Wrocławian i Dolnoślązaków – do odwiedzin w naszych gościnnych progach.

Na początek naszej znajomości w nowym regionie chcielibyśmy przedstawić się jego mieszkańcom. Jednocześnie zawarte tu informacje są telegraficznym skrótem naszej historii splecionej z Mitsubishi oraz przypomnieniem naszego stałego zobowiązania najwyższej jakości obsługi w salonach i serwisach Japan Motors.

O Mitsubishi Japan Motors

Sieć Mitsubishi Japan Motors jest liderem sprzedaży samochodów ze znakiem Trzech Diamentów. Dotychczas tworzyły ją trzy salony – w Bielsku-Białej, Sosnowcu i Warszawie. Teraz, ku naszej nieskrywanej radości, dołącza do nich salon wrocławski. Sieć Japan Motors współtworzy Grupę PGD – jednego z liderów polskiego rynku motoryzacyjnego i korzysta z jego ponadtrzydziestoletniego doświadczenia w spełnianiu motoryzacyjnych oczekiwań klientów. Bogate doświadczenia ma także w realizacji potrzeb miłośników marki Trzech Diamentów, gdyż reprezentuje Mitsubishi już od roku 2006, kiedy to rozpoczął działalność pierwszy salon w Bielsku-Białej. Wszystkie te elementy firma wykorzystała także w stworzeniu wspaniałego zespołu pracowników, którzy będą dbać o Państwa satysfakcję.

Pracowników sieci cieszą oczywiście regularnie zdobywane nagrody marki za największą sprzedaż, największe udziały w rynku itp. Jednak najcenniejsze i będące najważniejszymi powodami do dumy są te, które potwierdzają wzorową jakość usług i obsługi. Do tych należą przede wszystkim nagrody Mitsubishi za najwyższe wyniki satysfakcji klienta z obsługi w salonie. Jeszcze bardziej jednak cenią oni wysokie pozycje osiągane przez dealerstwa w Wielkim Teście Salonów Auto Świata, na czele z tytułem „Wzorowy Salon” zdobytym w ostatniej przedpandemicznej edycji przez Mitsubishi Japan Motors w Sosnowcu.

Japan Motor bardzo chwali sobie współpracę z Oficjalnym Klubem Mitsubishi – MitsuManiaki. – Mamy wielkie uznanie dla jego działań w budowaniu więzi między miłośnikami marki oraz dla jego prospołecznych inicjatyw. Jesteśmy dumni, że możemy być ich częścią – mówi Krzysztof Madzia, dyrektor Mitsubishi Japan Motors.

Zobowiązania wobec klientów

Jak deklaruje Krzysztof Madzia, który przed laty uruchamiał pierwszy salon sieci, firma zawsze i od samego początku działalności największy nacisk kładzie na jakość obsługi. – Ponieważ jesteśmy prawie nowi na wrocławskim rynku, musimy jeszcze bardziej się starać, żeby zdobyć Państwa zaufanie. I rzecz jasna będziemy to robić z wykorzystaniem własnych doświadczeń oraz wsparcia Grupy PGD. Wiemy, że zaufanie na rynku motoryzacyjnym zaskarbia się przez lata i będziemy na nie przez lata nieprzerwanie pracować – zapowiada Krzysztof Madzia.

Musimy w tym miejscu wyjaśnić przyczynę użycia przez dyrektora słowa „prawie” – „prawie nowi”. Otóż osoby, które wnikliwiej śledzą branżę motoryzacyjną wiedzą, że w Długołęce działa jeden z autoryzowanych serwisów Infiniti w Polsce. A te, podobnie jak sieć Japan Motors wchodzą w skład Grupy PGD. To także wyjaśnia lokalizację salonu – jeszcze dwa lata temu siedzibę Centrum Infiniti.

Teraz sieć może również we Wrocławiu proponować Państwu wysoko cenione samochody Mitsubishi, od sympatycznego Space Stara po uniwersalnego pick-upa L200, który – mimo wielkości – także zdecydowanie da się lubić. Jest wśród tych aut szczególna perełka w postaci rynkowego przeboju w segmencie – modelu Eclipse Cross PHEV (plug-in hybrid).

Nasz salon zawsze będzie oddawał do Państwa dyspozycji samochody testowe w pełnej gamie modeli będących w ofercie Mitsubishi. Standardem w salonach Japan Motors jest kompleksowa obsługa najwyższej jakości. Kompleksowość w dzisiejszych czasach taktujemy jako rzecz obowiązkową, dlatego tylko dla potwierdzenia informujemy, że wszystkie nasze salony służą szeroką gamą ofert finansowania zakupów samochodów i bogatą ofertą pakietów ubezpieczeniowych. Oczywiście odkupujemy także samochody dotąd używane.

We wszystkich dealerstwach Mitsubishi Japan Motors wsparciem technicznym oraz akcesoriami służy serwis, wyposażony oczywiście zgodnie z najwyższymi standardami marki.

Proszę wpadać bez zapowiedzi

Na wielu płaszczyznach dbamy o wygodę klientów, dlatego oferujemy wygodne umawianie terminów jazd testowych i wizyt serwisowych on-line. Czy będą Państwo z tych możliwości korzystać, zależy tylko od Państwa. Proszę jednakże pamiętać, że do salonu Mitsubishi Japan Motors zawsze można wpaść bez zapowiedzi, jak do starych znajomych.

Także we Wrocławiu, mimo że nasza dolnośląska znajomość dopiero się rozpoczyna. Jesteśmy jednak przekonani, że w mieście spotkań spotkania są wyjątkowe. W tym miejscu kolega z Oleśnicy podpowiada: „Cudowne niczym randki w Parku Szczytnickim”.

Zawsze serdecznie zapraszamy w nasze gościnne progi. A w progach wrocławskich, w Długołęce – do miłego zobaczenia niebawem. Będziemy informować kiedy.

Władysław Adamczyk

 

Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!